Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Czernio23

ban perm za prawde?

Polecane posty

Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): Czernio23
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda):26.11.2017
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): Powód byl prawdopodobnie taki ze sa raki na czacie i hejterzy hejtuja kazda polska druzynę jak przegrywaja i wkoncu powiedzialem cos nie pamietam co i dostalem jedynie mute a w poniedzialek chce sie przywitac z Izakiem patrze ze mam bana perma a pozniej bylo cos ze byly trolle spamujace i cos brzydkiego powiedzialem na trolli bo wiekszosc czatu to dzieciaki placzace itd jestem szczery no coz ponioslo mnie ze tacy ludzie zamiast swietnie sie bawic to pluja jadem nienawisci na druzyny polskie  za wszystkie moje grzechy Przepraszam ogladam Izaka od grudnia 2015 roku i nigdy Izaka nie obrazilem i podziwiam jego dzialalnosc turnieje komentowanie meczow zabawe ale coz to Wy zdecydujecie co ze mna zrobicie . Przepraszam
Dodatkowe informacje:
Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): Napisalem powyzej 
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): Nie pamietam ale chyba Esportnow albo ktos 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik