Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Konkurs "Cały ten Rock" - 2 książki z autografem!

Polecane posty

Czas wrócić na forum z konkursami!
Otwarcie nowego sezonu konkursowego na forum będziemy rozpoczynać z  dwoma nagrodami - będzie dwóch zwycięzców, każdy z nich otrzyma książkę "Cały ten Rock" (z autografem) autorstwa Remigiusza "RockAlone2k" Maciaszka.

Konkurs na forum będzie dla każdego, zadanie staraliśmy się dobrać tak, aby każdy mógł wziąć udział!
Wróciliśmy wreszcie z FORUM 2.0 i liczymy, że będziemy mogli tworzyć dla Was mnóstwo przeróżnych konkursów.
Czas więc zaczynać!

Zadaniem konkursowym będzie zrobienie zdjęcie miejsca/stanowiska przy którym najchętniej byś przeczytał/a książkę Rocka. W poście ze zdjęciem wymagany jest dołączony opis dlaczego wybrałeś to miejsce (opis powinien być krótki, maksymalnie 2-3 zdania!). Na zdjęciu obowiązkowo musi widnieć kartka na której będzie znajdował się nick jaki używasz na forum oraz napis  "Forum Ja,Rock! IzakTV".

Zdjęcia wstawiamy poprzez hosting imgur.com, zdjęcie wstawione tam kopiujemy (link powinien wyglądać następująco: "https://i.imgur.com/adres" - uzyskujemy go za pomocą kliknięcia na nasze zdjęcie ppm i wybraniem opcji "pokaż obraz")  i wklejamy do posta (link powinien od razu zamienić się w zdjęcie).

Czekamy na Wasza pracę!
Liczę, że tematyka jest na tyle łatwa, że zgłoszeń trochę będzie :).
Czas na wysyłanie prac do 17:30  9 grudnia 2017r.

Zasady konkursu:

• Przyjmowane są tylko zdjęcia oryginalnej i wykonanej przez Ciebie pracy (wszelakie formy plagiatu będą karane banem i dyskwalifikacją).
  • Tylko pierwsze "zgłoszenie" będzie podlegać ocenie.
  • Na zdjęciu musi znajdować się kartka z Twoim nickiem używanym na forum i napisem "Forum Ja,Rock! IzakTV"
  • Zdjęcie wstawiamy na hosting imgur.com
  • W poście musi się znaleźć - zdjęcie, opis "dlaczego to" (jak najkrócej - 1-3 zdania!).
  • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta na forum (konto nie może być zbanowane).
  • Temat jest moderowany - gdy post z pracą zostanie dodany, administrator w przeciągu 24h powinien post zatwierdzić - od tego momentu będzie on widoczny w temacie (zabronione jest edytowanie posta - sprawdź to co wysyłasz!).
  • Przyjmowanie "zgłoszenia" trwa do 9 grudnia bieżącego roku do godziny 17:30, rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić w godzinach nocnych tego samego dnia (jeśli wystąpią problemy, administracja zastrzega sobie prawo do przełożenia terminu wyników).
  • Spośród wszystkich "zgłoszeń" zostaną wyłonione dwie osoby. Bierzemy pod uwagę zgodność z tematem, pomysłowość i spełnienie wszystkich wymagań.
  • Modyfikacja zdjęć jest dozwolona tylko w postaci naniesienia motywów poprawiających kolorystykę bądź efekt zdjęcia (mroczny, kolorowy, stłumiony, czarno-biały, szary i inne).
  • Edytowanie struktur bądź elementów zdjęcia jest zabronione (wygładzenie, zmienienie wielkości, dodanie warstw, filtry rozmywające i inne sposoby obróbki zdjęć).
  • Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Wszelkie próby zakładania kilku kont i składania więcej prac na jedną osobę jest zabronione i będzie karane banem na forum, oraz dyskwalifikacją. 
  • Wszelkie próby złamania zasad będą karane dyskwalifikacją z konkursu. 
  • Administracja i moderacja (moderator działu, moderator techniczny, moderator) forum nie biorą udziału w konkursie.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym temacie.
  • Masz jakiekolwiek pytanie, problem, wątpliwości? Pisz --->Klik<---

HucqcUw.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MrKokoJambo
      Witam bardzo serdecznie,
      Moi drodzy, widząc jaka bieda panuje w strefie propozycji zmian, postanowiłem ożywić nieco to miejsce. Moja propozycja powinna mieć szczególne uznanie w oczach szanownych moderatorów, ponieważ to właśnie z Nimi związany jest mój pomysł.
      Otóż przechodząc do rzeczy, wpadłem na to aby zrobić konkurs na "moderatora miesiąca". W każdym miesiącu, pod koniec lub na początku (tak jak Izakowi będzie pasowało) zostaje zrobiona ankieta (na twitchu, czy też na fb), w której widzowie Izaka zagłosują na moderatora, który według Nich najlepiej sprawował się w danym miesiącu. Wygrany oczywiście zasługuję na nagrodę (nieduża, jakiś niedrogi skin do cs'a, lub jakieś 10/20 euro do wydania na G2A, coś w tym stylu). Oprócz nagrody rzeczowej Izak umieściłby gdzieś na streamie małym druczkiem "Moderator miesiąca: .... "  Dlaczego ma być to niewielka nagroda?  Ponieważ moderator, który w ciągu roku zdobędzie najwięcej razy nagrodę "moderatora miesiąca" zostanie na koniec roku, na świątecznym streamie24h obdarowany nagrodą główną. (Tutaj nagroda jakaś większa, wedle uznania Izaka. Np. koska do cs'a albo jakiś sprzęt od steelseries.)
      Uważam, że to zawsze jakieś uznanie dla moderatorów za to, że tak ogarniają czat, żeby nie było na nim raka + zawsze jakaś zabawa dla widzów w kwestii głosowania. 
      Dziękuję bardzo za uwagę, mam nadzieję na poparcie, szczególnie moderatorskie. Kappa . Mam też nadzieję, że takiego konkursu nie ma gdzieś poza streamem, inaczej trochę lipa...  bo się starałem.. .  Życzę Wszystkim Wesołych Świąt! 

PS: Oczywiście jeżeli macie inne pomysły dotyczące zmian zasad konkursu, lub innych nagród to piszcie swoje propozycje!  
    • Przez Kubox
      Kolejne zadanie wykonane, kolejne punkty wpadły na konto niektórych z was. Powiem wam, że naprawdę miałem dylemat, kto z was wygra tą rundę. W oko wpadły mi dwa dema, które obejrzałem kilka razy i w końcu zdecydowałem się wybrać zwycięzcę. 

Zanim jednak przejdziemy do oceniania zadań, zobaczcie kto odpadł i kto jeszcze jest w grze!
      Osoby, które wystartowały to:

Śliwa - zbanowany
      Czaszka765 - rezygnacja
      Kapisuz
      Hardkor
      Erni - zbanowany
      Mattie - zbanowany
      CeJot
      Kirens - zbanowany
      Bujaka - zbanowany
      Docctor46 - rezygnacja
      AiXen - zbanowany
      WhiskeR
      WOŁCIN

WhiskeR
      Nie będę komentował wszystkich demek, a tylko to, które spodobało mi się najbardziej. Dokładnie chodzi mi o demo nr 2. Ciekawy ACE, jednak jakoś mnie nie przekonał, aby dać tobie pełną liczbę punktów. Ciekawe, że przeciwnicy widząc gdzie jesteś, nie postanowili zrotować, lub wyjść w kilku na raz. Wychodząc pojedynczo, wystawiali się na łatwe cele i ty to wykorzystałeś. Twój kolega chciał zabić ostatniego, ale nie dał rady
      https://www.youtube.com/watch?v=oxyuAUFsF-o&feature=youtu.be

WOŁCIN
      Jeżeli ktoś chciałby się podszkolić poprawnego rozrzutu, to zapraszam was właśnie do tego pana Wymagane 2 kile są, 2 hedy wpadły. Całość chaotycznie, wręcz fartownie. Jednak za to ryzyko i farta przy końcowym kilu, dam ci +1 punkt. Nie ma się co rozpisywać, bo wielkich taktyk tutaj nie było, ale paka splantowana, punkt obroniony, więc i zadanie wykonane!
      https://www.youtube.com/watch?v=SsfCUqI7Yg8

Hardkor
      Twój filmik tez mi się spodobał. Najpierw spokojne wejście na sajd i nagle pojawiają się smołki, które oznaczają wejście przeciwnika. Ustawiłeś się na blisko, dość ryzykownie, ale wybrałeś takie miejsce, aby zobaczyć przeciwnika jako pierwszy. Rozpocząłeś akcję pierwszym kilem, a potem szło jak po maśle. Szybkie zejście na dół i kolejnych dwóch graczy leży. Spodobała mi się szybka reakcja i zdjęcie przeciwnika, który zdołał wejść wyżej i próbował uratować sytuację. Była szybka akcja, ale mimo to spokój też cię nie opuścił. Myślę, że z czystym sumieniem mogę dać tobie +2 punkty.
      https://www.youtube.com/watch?v=bj4g45gERH4&feature=youtu.be

CeJot
      Już drugi raz z rzędu pokazałeś spokój, taktyczne i skuteczne zagrania. Na początku było szybko, 2 otwierające kile dały wam prowadzenie. Potem zabawa w campera i czekanie na zachodzącego was od tyłu przeciwnika. Szybka likwidacja i przemieszczenie się w otchłań białego dymu, zwanego potocznie smołkiem Tam przeczekałeś, aż wróg zacznie broić i ruszyłeś do boju. Pierwszy kill i typ ryje paszczą po ziemi. Na koniec wyskok w stylu karate i jeb w główkę. Przeciwnik pewny, że rozbroi poszedł robić herbatę, a ty w tym momencie wyskakujesz i kończysz robotę. Ta akcja daje tobie zwycięstwo w tej rundzie, a za to na twoje konto wpadają dodatkowe 3 punky. +3
      https://youtu.be/E2IkJOjsGDg
    • Przez Webber

Z okazji zakończenia niezwykłej podróży Rocka w świecie Wiedźmina, postanowiliśmy zorganizować konkurs dla użytkowników forum Ja, Rock!

Głównymi nagrodami są trzy cyfrowe wersję (cd-key) gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zadanie jest proste... wystarczy, że ułożysz wzór z dowolnego materiału lub surowca naturalnego i przedstawisz go w formie imienia swojej ulubionej postaci w grze Wiedzmiń 3: Dziki Gon i prześlesz nam dwa zdjęcia... jedno zdjęcie oficjalne z samą pracą, drugie zdjęcie techniczne, na którym umieścisz swoją pracę z dołączoną kartką, gdzie będzie wypisany Twój nick z forum Ja, Rock!

Cała przyroda stoi otworem by Ci pomóc! Możesz wykorzystać cały urodzaj naszej planety... od kamieni i piasku, przez drewno i ziemie, po wodę i śnieg!

Zapamiętaj! Tylko pierwsze zdjęcie będzie podlegać ocenie, drugie zdjęcie ma na celu weryfikacji Twojej osoby! Liczy się pomysłowość wykonania i sama prezentacja wzoru, dlatego jakość zdjęcia i wszelkie oprawy przyrodnicze zwiększają Twoją szansę na wygraną!

Gdy wszystkie powyższe zadania zostaną przez Ciebie wykonane, wystarczy, że zamieścisz kilka zdań w swoim poście o tym, co sprawiło, że właśnie ta postać jest Twoją ulubioną! 

1 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
      2 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
      3 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
      4 miejsce - klucz do gry 60 Seconds!
      5 miejsce - klucz do gry 60 Seconds!

ZASADY I INFORMACJE Wszelkie próby złamania zasad będą karane dyskwalifikacją z konkursu! Przyjmowane są tylko zdjęcia oryginalnej i wykonanej przez Ciebie pracy. Tylko pierwsze zdjęcie będzie podlegać ocenie. Na drugim zdjęciu wymagana jest kartka lub rzecz na tle pracy, która będzie przedstawiała Twój nick forum.jarock.pl  W poście muszą być zawarte treści - zdjęcie oryginalne, zdjęcie techniczne, powód wybrania postaci. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie aktywnego konta na forum. Temat jest moderowany - gdy post z pracą zostanie dodany, moderator wyślę prywatną wiadomość do użytkownika o zaakceptowaniu bądź odrzuceniu pracy. Posty nie będą widoczne aż do rozwiązania konkursu, dlatego we wszelkich sprawach technicznych prosimy kontaktować się z moderatorem. Przyjmowanie prac i zdjęć trwa do 27 czerwca bieżącego roku do godziny 15:00, rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w godzinach wieczornych tego samego dnia. Spośród wszystkich prac, zostaną wyłonione pięć najlepszych. Bierzemy pod uwagę jakość zdjęć, pomysłowość wykonania prac i treści uzasadnień. Modyfikacja zdjęć jest dozwolona tylko w postaci naniesienia motywów poprawiających kolorystykę bądź efekt zdjęcia (mroczny, kolorowy, stłumiony, czarno-biały, szary i inne). Edytowanie struktur bądź elementów zdjęcia jest zabronione (wygładzenie, zmienienie wielkości, dodanie warstw, filtry rozmywające i inne sposoby obórki zdjęć). Jedna osoba - jedna praca. Wszelkie próby zakładania kilku kont i składania więcej prac na jedną osobę jest zabronione.  Wszelkie próby złamania zasad będą karane dyskwalifikacją z konkursu.  Administracja forum nie bierze udziału w konkursie. W przypadku problemów technicznych, wyniki konkursu mogą zostać przeniesiony na inną godzinę lub inny dzień. Wszystkie informacje, dotyczące czasu przeprowadzenia konkursu zostaną podane w odpowiedzi w tym temacie przez moderatora forum. Masz jakiekolwiek pytanie, problem, wątpliwości? Skontaktuj się z moderatorem Webber poprzez Prywatną Skrzynkę

Wszystkie odcinki Rocka z Wiedźmina w jednym miejscu! Przejdź do playlisty

Jeśli nie chcesz czekać na wygraną lub nie bierzesz udziału w konkursie zamów Wiedźmina już teraz! Zobacz oferte
    • Przez Łuszak
      1.Osobę którą wybrałeś nie przypadkiem. Jest to kobieta która od dawna komentuje filmy. Którą bardzo lubisz i często z nią rozmawiasz(wymiana komentarzy). Wybrałeś ją na podstawie komentarzy z pod filmu z Destiny? Śmiem wątpić ponieważ napisała tylko jeden. Nawiązujący w 35 procentach do gry o które nie ma pojęcia tak jak miało wielu uczestniczących w twoim niesprawiedliwym konkursie.  2. Konkurs miał polegać:"Na podstawie komentarzy zamieszczonych pod moimi filmami z Destiny. Chodzi mi o to aby odnaleźć taką osobę która interesuję się tematem,(która ogląda moje filmy iktóra w jakiś sposób komentuje) (...) Zależy mi na tym aby znaleźć osobę która tym tematem interseuje się na prawdę a nie chce dostać konssole i zapomnieć o grze bo dla mnie ta gra jest ważna." W 50% zasługuje ona na konsole nie ma problemu ale nie ma zielonego pojęcia o tej grze, nie intersuje się nią. W tym momencie przekreśliłeś szansę 90% widzów na wygranie ponieważ: Mogą to być widzowie od 3 tygodni znających twój kanał, nie mających czasu na komentowanie(szkoła,praca,rodzina), lub nie komentują bo wolą oglądać. I tak dobrze wiemy ,że wszystkich komentarzy nie czytasz.  3. Osoba która wygrała skomentowała tylko raz film z Destiny. Poświęciłem swój sobotni wieczór na przeglądanie komentarzy. Odpuściłem sobie rocklive i te komentarze które były napisane w rodzaju "odpowiedz". Tylko jeden...Ilość nie zawsze ma znaczenie, ale w jaki inny sposób pokazać jak bardzo się czegoś próbuję , o coś się staram? Ale w tym przypadku ma Rock.  4. W konkursie nie musiałeś posiadać jakiekolwiek wiedzy czy zainteresowania grą tylko bycie miłym w komentarzach znajdujących się w poprzednich filmach. 5. Przy pracy w konkursie należy przede wszystkim jasno określić zasady i sam konkurs. Nie zrobiłeś tego. Mam tu na myśli ,że wygrała osoba która po prostu komentuje filmy ale nie zależy jej na Destiny. 6. Nie przeczytałeś wszystkich komentarzy pod filmem i zbyt szybko wyznaczyłeś zwycięzcę.   Jako ,że na streamie zostałem uznany za zazdrosne dziecko udowodnię ,że mam chociaż trochę racji.  Mam tu do powiedzenia jeszcze ,że Rock był w dużo lepszej sytuacji na streamie. Nie dostałem możliwości na obronę swojego tematu. Wiele osób zgadzało się z moim komentarzem pod filmem: DESTINY (PS4) Tajemnicza Mimo ,że mam do dodania coś jeszcze liczę ,że jednak drogi Rock'u przeczytasz wiadomość na priv. 
      Serdecznie pozdrawiam.

• Przez KamilBednarek21
      Panie i Panowie,

Przedstawiam Wam moją debiutnacką książkę pod tytułem "Przywrócony: Świt Zmierzchu". Jest to pierwsza część trylogii "Przywrócony". Jest dostępna w formie e-booka na stronie Wydawnictwa Goneta.net: http://www.goneta.net/sklep2/index.php/pl/start/przywrocony-swit-zmierzchu-detail. Kosztuje 14,90zł.

Opowiadanie to jest dosadne i brutalne, nie brakuje tam przemocy i przekleństw. Historia opowiada o losach Johna Morgana, mieszkańca Filadelfii, który przesiąkł prostytutkami, złodziejami i wszelkim dziadostwem plątającym się po ulicach miasta. Nie stronił on od alkoholu, bójek, a nawet poważniejszych przestępstw. Pewnego dnia podjął się zlecenia, które sprowadziło na miasto poważne kłopoty, a jego samego zmieniło. Przy pomocy sił nadprzyrodzonych stał się Przywróconym.

Więcej fabuły nie chcę Wam zdradzać. Jeśli macie jakieś pytania to z przyjemnością na nie odpowiem. Zapraszam do kupna i przeczytania książki oraz oczywiście podzielenia się Waszą opinią. Jest ona dla mnie niezwykle ważna, bo wiadomo, że na początku zawsze znajdzie się coś do poprawienia.

Zapraszam też na mojego bloga: http://kamilbednarekbeletrystyka.blogspot.com/ oraz na facebookowy fanpage książki: https://www.facebook.com/Przywrocony znajdziecie tam więcej informacji i ewentualny kontakt będzie łatwiejszy.

Dziękuję bardzo za poświęcony czas.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i przepraszam za reklamę.

Kamil Bednarek

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik