Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Machlak

Usunięte konto Twitch!

Polecane posty

Witam

Mam duży problem ponieważ mam usunięte konto na Twitchu przez mojego młodocianego kuzynka który chciał mi zrobic żart. Napisałem do supportu o reaktywację itp. ale niewiem czy to pomoże. Jestem bardzo wściekły bo konto mam ponad 2,5 roku i miałem w dalszym ciągu zamiar streamować na Twitchu.

Czy znacie kogoś kto by mógł mi pomóc w tej sytuacji bo przez maila podejrzewam będzie ciężko to załatwić a poza tym trzeba czekać do 3 dni roboczych na odpowiedz.

Słyszałem kiedyś że w ekipie Twitcha jest jakiś Polak który kiedyś komuś w podobnym problemie pomógł i załatwił to od ręki wystarczyło z nim pogadać itp. Ale niestety nie wiem jak się nazywa, może ktoś z was wie i ma na niego jakiś namiar by mógł z nim na temat konta pogadać? Może byłby w stanie mi pomóc.

Proszę bardzo o pomoc bo nie mam pojęcia co robić jestem załamany.

Poczekaj na tą odpowiedź od supportu, przecież to tylko "do 3 dni roboczych", możliwe że i dzisiaj coś zdziałają.  A przypadkiem osobą, która siedzi w ekipie w twitchu nie jest Aster? Bodajże Wojtek Komincz (?)

2 godziny temu, dMgOfficial napisał:

Poczekaj na tą odpowiedź od supportu, przecież to tylko "do 3 dni roboczych", możliwe że i dzisiaj coś zdziałają.  A przypadkiem osobą, która siedzi w ekipie w twitchu nie jest Aster? Bodajże Wojtek Komincz (?)

Nie wiem możliwe a masz do niego jakiś kontakt najlepiej w sumie Steam a jak nie to jakikolwiek? No ok poczekać i tak poczekam ale jeśli przez niego mógłbym to załatwić bez wymiany maili z supportem to wolałbym tak zrobić bo i szybciej no i po polsku a nie angielsku ;)

EDIT : Znalazłem maila do Astera więc napiszę mu wiadomość i zobaczymy co wogóle odpisze.

// Nie dublujemy postów. Przerzuciłem edycję i usunąłem zdublowany post. ~ Glock

Edytowano przez Glock
Double-post

3 godziny temu, Machlak napisał:

Nie wiem możliwe a masz do niego jakiś kontakt najlepiej w sumie Steam a jak nie to jakikolwiek?

Nie, ale życzę powodzenia w jego nawiązaniu! :D

No narazie zero odzewu ani od Astera ani z supportu ale to dopiero 1 dzień minął z max 3 jaki mają na odpowiedź.

@edit 20:[email protected]

zajebisty support na tym Twitchu maja widze 3 dzien mija zero odpowiedzi. I teraz nie wiem co robic czekac dalej czy nastepny mail pisac ;)

Edytowano przez Himiodzio

Nie piszemy posta pod postem w tak krótkim odstępie czasowym.

Pisanie do Astera osobno nic nie da, przekonałem się osobiście jeśli chodzi o to.

Pamiętaj, że na wiadomości często odpisuje support US, więc wiadomość możesz dostać w nocy.
Jeśli do jutra wieczora nie otrzymasz odpowiedzi, napisz raz jeszcze wiadomość + najlepiej umieść wpis na reddicie Twitcha, trochę supportu tam działa :).

Jest działa!!!

Kurde zapomniałem zupełnie że ustawiałem całkiem niedawno coś takiego jak Token na telefon i zalogowałem się normalnie + napisałem ten Token z sms i normalnie się zalogowałem na swoje konto :)))

Ja pierdzielę ten Token mi zycie uratował normalnie ;)

Zupełnie o tym zapomniałem.

Można zamknąć temat.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik