Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xifnity

CSGO Problem z VAR'em

Polecane posty

Witam! Mam problem z VAR'em w Csgo...
Na botach jak i na serwerach to samo otóż:
Na początku rundy niby Var chwilowo max skaka do 0.9 Ale jest chociaż te 120 fps...
Lecz już gdy lecę dalej nagle Var skaka do 2/3 a gdy widzi przeciwnikow do 5/6 i cięgi temu niestrt fpsy spadają do 50 nawet...

Nie pomagają żadne configi z rate etc, opcje startowe tez nie, sterowniki aktualne przez program slime driver ( nvidie programem od nvidi) spójnosc i inne patrzyłem... Siedze z tym problemem od tyodnia i przeczytałem po 2 razy każdy wpis na google jeśli chodzi o spadek fps, var etc... Problem najprawdopodobniej zaczął się po reinstalacji Windowsa 7 do 10 potem wróciłem do 7 i nadal to samo, więc formaty zrobione...
Czyściłem również podzespoły i wymieniałem pastę, lecz temperatura procesora sięga do 62 stopni  44-60 a zaś karta graficzna 30 stopni najwięcej 40 coś... 

PROSZĘ O POMOC, nic mi nie pomaga.

[ Ustawienia na najniższe ]

17 godzin temu, dMgOfficial napisał:

Na jakiej rozdzielczości grasz? Sprawdzałeś po prostu na niższej?

Tak, sprawdzałem wszystkie możliwe nawet tą najniższą i menu chodzi plynniej ale var identyczny 

//Nie podbijamy tematu (tym bardziej po 7 godzinach), upomnienie - Himiodzio

Spróbuj zainstalować CS'a na dysku SSD (o ile taki masz) lub dysku systemowym. (Najlepiej razem ze STEAM'em). Nna czysto czyli kompletna deinstalacja steama, cfg i związanych z tym dokumentów. Jeżeli to nie wyjdzie to i jesteś zacięty to potem od nowa na dysku niesystemowym > kolejna próba z wyłączoną kartą graficzną, a włączoną integrą. Zaktualizuj płytę główną/bios. Swoją drogą jaki to komputer?

Komputer :

Nvidia Ge Force GT 730

8 GB RAMU

INTEL CORE I3 3.30 GHZ

Nie walcze tu o 300 fps bo wiem, że na tyle po prostu nie wyciągnie, ale na minimum stablinych 105 fpsów stać go gdyż jeszcze około 5 mies temu normalnie dawał radę...

A może to być problem przegrzewającego się komputera? temperatura przy csie jest około 50-60 i użycie procesora wtedy wzrasta nawet do 99 procentow.. i dlatego moze jest ten var? Gdy var raz na milion spadnie na sekunde normalnie do 0.x to fpsy są okej a i na jednej mapie surf na boty mialem stabilne 200 fps ciągle, nwm czemu L:D

Dnia 15.11.2017 o 5:08 AM, dMgOfficial napisał:

21 godzin temu, dMgOfficial napisał:

patrząc na to, że masz i3, a cs go potrzebuje procesora bardziej niż karty graficznej to takie są tego rezultaty. Temperatury są w normie. Ustaw może w menadżerze wysoki priorytet dla CS:GO

Ale tak nagle się pogorszyło? Chciałbym tylko normalny VAR a nie taki wysoki w postaci 1/2/3/4/5 aż.... No cóż może jednak warto zainwestować w procka? Dzięki nowemu będzie już działało? Żadnej kart etc nie wymieniać?

Więc jaki procek polecasz najtańszy, a który spełni swoją rolę?

Dodam, że patrząc na minimalne wymagania csgo to mam nawet "lepsze" podzespoły a więc wysokiego var nie powinno byc i na najnizszych mozliwych ustawieniach powinienem mieć stabline fps'y a nawet gdy ustawie fps max 60 to var jest identyczny... :/

wartość "var" przy wartości FPS oznacza, że Twój komputer nie wyrabia, moze po prostu wyczyść go fizycznie, wiatraki przeczyść, nie wiem czy to cokolwiek pomoże ale warto sprobować. Na twoim miejscu zrobiłbym defragmentację dysku z CS'em i powyłączał wszystkie zbędne procesy jak i również antywirusy. (nawet windows defender wyłącz dla testu)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować