Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiśnia z Brodą

Wiśnia Z Brodą

Polecane posty

Witam, i mam nadzieje, że nikt się nie obrazi na mnie, że troszkę się zareklamuje. Nie tak dawno temu wpadłem na pomysł, żeby otworzyć własny kanał (jak do tej pory na Youtube), i od razu zauważyłem, że ciężko jest dotrzeć do większej ilości osób. Chodzi mi nie tyle o łapanie nagle setek, ba nawet tysięcy subów, co o dotarcie i możliwość zaprezentowania się większej grupie osób. Zacznijmy jednak od początku. Czemu postanowiłem otworzyć własny kanał? Oglądanie innych twórców było w pewnym sensie pouczające, pozwalało poznać punkt widzenia innych osób, usłyszeć ciekawe historie, lecz powoli zaczęła pojawiać się w mej głowie myśl. Myśl ta urosła do rozmiaru chodzącego za mną pomysłu, brzęczącego za uchem jak natrętny komar. Postanowiłem znaleźć się po drugiej stronie,  mieć swój maleńki wkład w społeczność game'ingową. Dlatego dzisiaj jestem tutaj i piszę ten długi i być może nudnawy monolog.  Będę szczery, dopiero zaczynam, dlatego nie znajdziesz u mnie najwyższej jakości obrazu, dźwięku, czy też niesamowicie zmontowanego materiału. Na szczęście uczę się tego, bo sprawia mi to radość i mam nadzieje, że znajdzie się tu ktoś kto ma parę minut na spojrzenie i ocenę tego co zobaczy. Zapraszam serdecznie na mój kanał : https://www.youtube.com/channel/UCw_BKQ_O38uKm0Zli9O4W0Q  

Pozdrawiam :D

logo 2.png

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik