Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Glock

Rainbow Six Siege

Polecane posty

R6_GO4R6_600X365_V2_246293.jpg

Grywa ktoś z Was w Rainbow Six Siege? Nie znalazłem żadnego tematu o tej grze, więc tworzę. ;)

Rainbow  Six Siege jest jedną z tych gier, które Cię denerwują, a i tak je kochasz. Coś jak błędy w DayZ, przez które masz ochotę wyrzucić grę z dysku, a po pięciu minutach zmieniasz zdanie bo trafia Ci się świetna akcja. W tym przypadku jednak trzeba przyznać Ubisoftowi, że stara się naprawić grę i po minionej Operacji Zdrowie widać tego znaczące efekty. Pytanie czy nie jest na to zbyt późno i w pewnym momencie Ubisoft się nie podda i nie stworzy kolejnej odsłony cyklu?

Tencza 6 jest też bezpośrednim konkurentem Counter Strike'a. Może i w popularności  nie dorównuje produkcji Valve, jednak wydaje mi się, że w złożoności gameplayu przerasta CS'a znacząco. Szczerze mówiąc to od kiedy gram w R6:S nie mogę zrozumieć jak ludzie nadal mogą grać w CS'a. 

Też jestem zdania, że Ubisoft wymyślił w przypadku tej gry idealną politykę dotyczącą przepustek sezonowych. Wraz z każdą nową operacją wychodzi nowe DLC, jednak jest ono dostępne dla wszystkich. Różnica jest jednak taka, że posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do nowych operatorów tydzień wcześniej i nie muszą ich kupować za walutę dostępną w grze. Cena gry to około 80zł.

A Wy co sądzicie o produkcji Ubisoftu? Gracie?

Edytowano przez Glock

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować