Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Sawi
      Witam, szukam ludzi do pogrania w Rainbow Six Siege. Najlepiej na poziomie dywizji Brąz, czyli nie za wysoko, heh Jak coś to zapraszać, Sawimx.
    • Przez Hvba111
      U3LU-NCMC-YUTC-9VUM 
      KHJR-QBYT-3B4A-CLTK 
      X8AC-T498-3PAG-63T3 
      LLAC-3L4V-RLML-NRRB

beta do 4.10 może ktoś jeszcze skorzysta

Przeniosłem do działu promocji. Większość takich tematów trafiało właśnie tu, więc trzymamy tradycje też tego działu ; ) - Himiodzio

PS: napisać, gdy ktoś użył już kody, żeby było wiadomo kiedy do zamknięcia temat
    • Przez czkalaka147258
      Witam mam problem a mianowicie po zakupieniu cd-action razem z grą "Driver San Francisco" po ściągnięciu jej z uplay i zainstalowaniu wyskakuje mi jakiś update który się pobiera... jednak po pobraniu takowego updete'u w uplay wyskakuje mi iż do działania tejże gry potrzebna jest aktualizacja, wciskam "ok" po chwili przekierowuje mnie do strony gdzie aktualizacja się pobiera... chcąc zainstalować pobrany plik... "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.
    • Przez Marcin2603
      Smutna,chwytająca za serce przygodowa gra akcji osadzona w czasach I Wojny Światowej.
      Fabuła opowiada o losach czwórki ludzi farmera z Francji którego zmuszono do służby, sanitariuszkę z Belgi która szuka zaginionego ojca, piechura z Niemiec którego rozdzielono z rodziną oraz Amerykanina szukającego zemsty całość łączy dobrotliwy pies.
      Opowieść opiera się na realnych wydarzeniach historycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=SpkRFlvZw9Y

Ubisoft jak chce to potrafi robić gry, jjesli ktoś polubiał Child of Light czy Rayman Legends/Origins to polubi i to.
      Gra strasznie klimatyczna, z ładną komiksową oprawą z dużą dawką smutku.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik