Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Diger

TERA, rozwiążmy problem "co ja mam teraz zrobić" czyli gdzie powinno się levelow'ać.

Polecane posty

Mam tutaj dla zainteresowanych grądosyć dobry poradnik gdzie powinno się levelować. Ja jade tym schematem i jestem zadowolony. Osobićcie polecam trzymać się go kurczowo ( jeśli chodzi o minimany lvl ). Ewentualne braki w lvl'u niestety ale radzę doexpić bez wybierania się na następne etapy gdyż nie posiadając minimalnego lvl'u który tam widnieje sa 2 mozliwości: śmierć bądź długa walka. Miłego expienia ^^.

Poradnik.

Tak tylko, że q dostajesz np. do 3 krain albo 4 i co wtedy ;)? Poza tym nie jest mądrym pomysłem wybieranie się do konkretnej krainy bez minimalnego lvl'a a to jest możliwe skoro masz kilka krain naraz i masz wybrac tylko 1 :P

Jako iż nabiłem 32 lvl myśle że moge sie udzielić ;P na start robimy wszystkie możliwe misje ( do 20-25 lvl) pózniej robić misje na 5 osób lub robić główna misje ( zaznaczona na pomarańczowo jeśli ktoś gra sam) a jeśli ktoś ma znajomcyh i gra z kumplami polecam robić wszystkie możliwe misje takie jest moje zdanie :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować