Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RoranV1

[Ban] RoranV1

Polecane posty

Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): RoranV1
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): 27.09
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): Napisałem na czacie do Izaka "nie mlaskaj chuju" po czym ten to przeczytał i powiedział, że to nie jest jeden z takich strimów, że można tak pisać, i że nie jest kolegą, i żebym tak nie pisał, bo bana dostanę itd, a jeden z modów dał mi wtedy bana.

[2017-09-27 17:40:16 UTC] roranv1: nie mlaskaj chuju

[2017-09-27 17:40:19 UTC] roranv1: pagoTFU

[2017-09-27 17:40:30 UTC] roranv1: izakSwinia pagoTFU nie mlaskaj

Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): Jakoś ogromnej krzydwy mu nie wyrządziłem ani nic. Przyzwyczajenie od wyzywania pago3 pagoTroll . Jak nie można to nie można, więcej nie będę pagoWitam pagoByniu izak5 
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli):

Witaj,

To, że na innym strimie można wyzywać i obrażać nie oznacza, że na u Izaka też jest to tolerowane.

Poniżej na szybko informacja za co otrzymałeś blokadę. 

Ban zostaje.

222222222222222222222222.png

To czemu ja mam bana, a nie każdy kto tak pisze xD. Dzisiaj widziałem "izak skurwysyn" i inne gówna i jakoś git wszystko. I w dodatku mam suba już KTÓRYŚ raz, a followa od lat.

Proszę ślicznie o UB, więcej nie będę. Nie widzę przeskód, skoro wiem, że ban to po cholerę miałbym znowu coś takiego pisać, gdybym dostał ub?

Edytowano przez RoranV1

Banowani są Ci, którzy są przyłapani na tym. Jeśli komuś się udało tak napisać i nie wyrwać bana to po prostu ma farta. 

Identycznie jest w życiu... malujesz sprayem mur.. łapie Cię policja to pytasz dlaczego nie złapali innych? 

Proszę ślicznie o UB, więcej nie będę. Nie widzę przeskód, skoro wiem, że ban to po cholerę miałbym znowu coś takiego pisać, gdybym dostał ub?

Możemy to przemienić na jakieś ultimatum? W sensie, że dostanę UB, a jak coś odwalę to perm ban taki, że nawet odwoływać się nie będę mógł?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik