Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hajk

CS:GO TOP 5 PLAYS #2 drugi odcinek Waszych akcji z cs:go!

Polecane posty

Hej!

Udało mi się wreszcie ukończyć drugi odcinek, mojej pierwszej serii na youtube. Wybaczcie, że musieliście tyle czekać. Nauczyłem się wielu rzeczy w tym jak radzić sobie z wieloma problemami jakie niosą ze sobą produkty adobe. Uwierzcie mi, więcej czasu spędziłem na solucjach błędów niż na tutorialach 4.png

Nie przedłużając dalej, zapraszam was do KRYTYKOWANIA mojego wytworu.

Zależy mi na konstruktywnej krytyce, bo jesteście jedyną społecznością, która chociaż w tycim stopniu zainteresowała się moim projektem. Piszcie śmiało co wam się nie podoba, co byście zmienili a co było jak najbardziej na plus. Uwierzcie mi, wasze uwagi nie przejdą obok mnie niezauważone. Odnośnie samego filmu, kolejny odcinek i jego montaż będzie znacznie krótszy, bo po prostu praktyka robi swoje. Docelowo chce wypuszczać jeden odcinek tygodniowo. A w międzyczasie wpleść inne filmiki opierające się na "contencie" cs:go. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz zrobić to tutaj w wiadomości prywatnej, zostawić posta lub odezwać się przez jeden z social mediów podanych w opisie filmu. 

Czekam na kolejną porcje demek!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować