Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hajk

CS:GO TOP 5 PLAYS #2 drugi odcinek Waszych akcji z cs:go!

Polecane posty

Hej!

Udało mi się wreszcie ukończyć drugi odcinek, mojej pierwszej serii na youtube. Wybaczcie, że musieliście tyle czekać. Nauczyłem się wielu rzeczy w tym jak radzić sobie z wieloma problemami jakie niosą ze sobą produkty adobe. Uwierzcie mi, więcej czasu spędziłem na solucjach błędów niż na tutorialach 4.png

Nie przedłużając dalej, zapraszam was do KRYTYKOWANIA mojego wytworu.

Zależy mi na konstruktywnej krytyce, bo jesteście jedyną społecznością, która chociaż w tycim stopniu zainteresowała się moim projektem. Piszcie śmiało co wam się nie podoba, co byście zmienili a co było jak najbardziej na plus. Uwierzcie mi, wasze uwagi nie przejdą obok mnie niezauważone. Odnośnie samego filmu, kolejny odcinek i jego montaż będzie znacznie krótszy, bo po prostu praktyka robi swoje. Docelowo chce wypuszczać jeden odcinek tygodniowo. A w międzyczasie wpleść inne filmiki opierające się na "contencie" cs:go. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz zrobić to tutaj w wiadomości prywatnej, zostawić posta lub odezwać się przez jeden z social mediów podanych w opisie filmu. 

Czekam na kolejną porcje demek!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kocykgg
      Jestem Kocyk i chciałbym zaprosić was na swój kanał na youtube !
      Co możesz zobaczyć u mnie , i jaki jestem?
      -CS:GO aktualnie gra w którą najwięcej gram
      -Szukam sposobów na zarobki na skiny
      -Uwielbiam też piłkę nożną, gram w klubie i jeżdżę na mecze <3
      -Moją pierwszą grą była Fifa 11 aktualnie na kanale jest Fifa 17
      -Jestem osobą pozytywną ,lubię się wygłupiać ale czasem mam też chwile słabości i niekiedy coś rozwalę
      -Jestem otwarty na pytania , mam dystans do siebie .
      -Jeśli robię live to nie z przymusu tylko jak mam ochotę, ponieważ wiem ze jak coś robię na siłę to to niema sensu
      :D Jeśli doczytałeś dotąd to zapraszam ciebie do siebie na kanał https://www.youtube.com/channel/UCGTRPNqGIh8dq6w9w_jRZSA
      Z góry dziękuję za każde przeczytanie i zainteresowanie i polecam się na przyszłość B)
    • Przez Sein
      Witam
      Mam problem, a mianowicie chciałbym usunąć czarne paski po bokach w Cs:go.
      Lecz tu nasuwa się problem. Próbowałem chyba wszystkiego co wiedziałem i co mi mówili,
      lecz to na nic. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł prosiłbym o podsunięcie mi go.
      Chodzi mi tu o roździelczość 4:3, 1280:1024.

Mój sprzęt:
      Windows 10
      GTX 960

Zanim zrobiłem sobie jakieś 4 miesiące temu formata było wszystko w porządku, lecz po formacie komputera grafika w CS się popsuła i mogę grac jedynie z czarnymi paskami oczywiście jest to tylko na grafice 4:3.
    • Przez Kubox
      Kolejne zadanie wykonane, kolejne punkty wpadły na konto niektórych z was. Powiem wam, że naprawdę miałem dylemat, kto z was wygra tą rundę. W oko wpadły mi dwa dema, które obejrzałem kilka razy i w końcu zdecydowałem się wybrać zwycięzcę. 

Zanim jednak przejdziemy do oceniania zadań, zobaczcie kto odpadł i kto jeszcze jest w grze!
      Osoby, które wystartowały to:

Śliwa - zbanowany
      Czaszka765 - rezygnacja
      Kapisuz
      Hardkor
      Erni - zbanowany
      Mattie - zbanowany
      CeJot
      Kirens - zbanowany
      Bujaka - zbanowany
      Docctor46 - rezygnacja
      AiXen - zbanowany
      WhiskeR
      WOŁCIN

WhiskeR
      Nie będę komentował wszystkich demek, a tylko to, które spodobało mi się najbardziej. Dokładnie chodzi mi o demo nr 2. Ciekawy ACE, jednak jakoś mnie nie przekonał, aby dać tobie pełną liczbę punktów. Ciekawe, że przeciwnicy widząc gdzie jesteś, nie postanowili zrotować, lub wyjść w kilku na raz. Wychodząc pojedynczo, wystawiali się na łatwe cele i ty to wykorzystałeś. Twój kolega chciał zabić ostatniego, ale nie dał rady
      https://www.youtube.com/watch?v=oxyuAUFsF-o&feature=youtu.be

WOŁCIN
      Jeżeli ktoś chciałby się podszkolić poprawnego rozrzutu, to zapraszam was właśnie do tego pana Wymagane 2 kile są, 2 hedy wpadły. Całość chaotycznie, wręcz fartownie. Jednak za to ryzyko i farta przy końcowym kilu, dam ci +1 punkt. Nie ma się co rozpisywać, bo wielkich taktyk tutaj nie było, ale paka splantowana, punkt obroniony, więc i zadanie wykonane!
      https://www.youtube.com/watch?v=SsfCUqI7Yg8

Hardkor
      Twój filmik tez mi się spodobał. Najpierw spokojne wejście na sajd i nagle pojawiają się smołki, które oznaczają wejście przeciwnika. Ustawiłeś się na blisko, dość ryzykownie, ale wybrałeś takie miejsce, aby zobaczyć przeciwnika jako pierwszy. Rozpocząłeś akcję pierwszym kilem, a potem szło jak po maśle. Szybkie zejście na dół i kolejnych dwóch graczy leży. Spodobała mi się szybka reakcja i zdjęcie przeciwnika, który zdołał wejść wyżej i próbował uratować sytuację. Była szybka akcja, ale mimo to spokój też cię nie opuścił. Myślę, że z czystym sumieniem mogę dać tobie +2 punkty.
      https://www.youtube.com/watch?v=bj4g45gERH4&feature=youtu.be

CeJot
      Już drugi raz z rzędu pokazałeś spokój, taktyczne i skuteczne zagrania. Na początku było szybko, 2 otwierające kile dały wam prowadzenie. Potem zabawa w campera i czekanie na zachodzącego was od tyłu przeciwnika. Szybka likwidacja i przemieszczenie się w otchłań białego dymu, zwanego potocznie smołkiem Tam przeczekałeś, aż wróg zacznie broić i ruszyłeś do boju. Pierwszy kill i typ ryje paszczą po ziemi. Na koniec wyskok w stylu karate i jeb w główkę. Przeciwnik pewny, że rozbroi poszedł robić herbatę, a ty w tym momencie wyskakujesz i kończysz robotę. Ta akcja daje tobie zwycięstwo w tej rundzie, a za to na twoje konto wpadają dodatkowe 3 punky. +3
      https://youtu.be/E2IkJOjsGDg
    • Przez barszczu19
      Witam, 
      Mam problem z grą CS:GO. 
      Mianowicie pomimo dobrego internetu ping w grze waha się od 80-100 mimo tego, że na testach wynosi ~20.
      Internet niestety od VECTRY, połączony po kablu, na dobrej karcie sieciowej (Killer E2200). Sterowniki aktualne, Windows 10/8.1 sytuacja wygląda tak samo. 
      Skrócona specyfikacja komputera: i7 4790k, MSI Gaming 5, 2x MSI GTX 970, G.Skill TridentX 16 GB 2400MHz. 
      Parametry internetu:  <-- [http://www.speedtest.net]
      Prędkość pobierania: 289,29 Mb/s
      Prędkość wysyłania: 15,08 Mb/s
      Ping: 21 ms

Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez QcK
      Witam wszystkich forumowiczów!

Ja jestem Michał (25 lat) i chciałbym was zaprosić do odwiedzenia mojego kanału na YouTube. Każdy znajdzie coś dla siebie. Głównie wrzucam filmy z CS:GO i DOTA 2. Znajdziecie u mnie pełne filmy z matchmakingów (Supreme-Global Elite) oraz serie z poradnikami dla słabszych graczy. Dzięki wiedzy na temat haxów w CSie (Ponad roczny staż jako Główny sędzia na portalu banującym HAXy w cs 1.6) postanowiłem prowadzić także serię Overwatch.

https://www.youtube.com/watch?v=7602tBwm_UY

Prócz gotowych poradników tworzę również serię, w której tłumaczę co robię i dlaczego to robię podczas Matchmakingów w CS:GO na żywo (KUŹNIA SKILLA).

Poza CSem i DOTĄ na moim kanale można znaleźć także serie let's playowe. Obecnie jestem w trakcie produkcji trybu fabularnego GTA V, natomiast 29 stycznia ruszam z Rise of The Tomb Raider.

Filmy na moim kanale pojawiają się regularnie (1-2 materiały dziennie).

Zapraszam serdecznie.

https://www.youtube.com/user/imperQcK
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik