Skocz do zawartości

Polecane posty

2 minuty temu, RoranV1 napisał:

Spóźniłem się, a chciałem karnet collector. Jaka chujnia ;//////// Nie wiem co robić, a muszę na IEM jechać.

Jedynie co Ci pozostało to sprawdzać co jakiś czas, czy nie pojawił się jakiś zwrot, innej opcji nie ma - chyba, że polowanie na konkursy.

7 minut temu, Himiodzio napisał:

Jedynie co Ci pozostało to sprawdzać co jakiś czas, czy nie pojawił się jakiś zwrot, innej opcji nie ma - chyba, że polowanie na konkursy.

Chyba po prostu kupię na każdy dzień osobno ;/

Zapłaciłem 100zł za jeden dzień collector ticket. Niezbyt dobra inwestycja.

Edytowano przez RoranV1

47 minut temu, Śliwa napisał:

Świetny format, taki powinno się stosować na największych turniejach. Brawo ESL!

Z tym się zgadzam ;) Fajnie to wszystko rozplanowali, zdecydowana większość best-of-3, więc ciężko będzie mówić o przypadku, a emocji będzie w h** bardzo dużo :D
Jedyne co mnie martwi to pierwszy mecz BO1. Jak tu się drużynie nie powiedzie to będzie musiała wygrać 3 kolejne mecze, żeby przejść do ćwierćfinału :mellow:

Z tego co wiem (ktoś z ESL'a pisał na Reddicie) to mecze w pierwszej rundzie nie będą dobierane losowo.  Na przykład jedna z drużyn TOP4 dostanie jakąś z TOP 13-16, a jak przegra to będzie miała szanse na wyjście z grupy w niższej drabince :) Miejmy nadzieję, że tym razem VP wyjdzie z grupy :D

Cytat

Co ciekawe, w zaproszeniach do zamkniętych kwalifikacji (Oceania) nie wiedzę Renegades, które jest wg HLTV TOP 1 w tym regionie (link do rankingu).
Może zostaną ujęci bezpośrednio w 8 zaproszonych drużynach, albo nie mogą zagrać? W sumie to wszystko się okaże w ciągu kilku najbliższych tygodni, czekam na listę zaproszonych drużyn :D Fajnie by było zobaczyć zaproszone VP i AGO w eliminacjach zamkniętych (wg mnie jeszcze mieli za mało sukcesów, żeby od razu ich zaprosili :huh:) :) 

Z przecieku (ma ok. 2 miesiące) wynikało, że drużynami zaproszonymi będą:

Cytat

-NaVi
-Virtus.pro
-Faze
-SK Gaming
-Astralis
-Team Liquid
-EnVyUs
-Cloud9

Nie ma jednak pewności czy każda z tych drużyn zgodziła się na przyjazd.

Szybko się okaże, czy przecieki się sprawdzą. Virtusów chyba możemy być pewni - w końcu jak przejdą to w Spodku będzie głośniej lub porównywalnie jak na Tauron Arenie. Raczej wątpię czy jakakolwiek drużyna by się nie zgodziła na wzięcie udziału w turnieju, gdzie pula nagród wynosi $500 000 ;)

Pewnie za kilka tygodni, na początku stycznia ESL udostępni listę zaproszonych do zamkniętych kwalifikacji europejskich, to będziemy mogli w miarę dokładniej wytypować teamy, które w IEM'ie wezmą udział. Ja na IEM'a się wybieram, jestem ciekawy jak w tym roku to zorganizują :D. Mogli by w końcu do stream'a dodać custom HUD'a, coś ala PGL z Majora, czy WESG (o, hud z WESG mi się bardzo podobał). Teraz na tych eventach jest raz doczepiane zdjęcie i ilości fragów na dole, raz czysty wygląd z CS'a i trochę jestem tym rozczarowany :/ Na PGL'u na przykład był cały czas obraz z kamerki aktualnego gracza i to mi się bardzo podobało. Niby szczegóły, ale gdyby to zrobili wszystko wyglądało by od strony streama jeszcze bardziej profesjonalnie :D Złe best-of-1 zmienione, podoba mi się, to chyba już tylko tego mogę się uczepić :?

Gdybym ja miał typować zaproszenia na naszego IEM'a:

1. Virtus.pro (dla publiczności)
  2. SK Gaming (TOP 1 świata HLTV)
  3. FaZe Clan (finalista IEM Katowice 2017, TOP 2 świata HLTV)
  4. Astralis (zwycięzca IEM Katowice 2017, TOP 3 świata HLTV)
  5. NiP (zwycięzca IEM Oakland 2017)
  6. Cloud9
  7. Fnatic/mousesports (oba te teamy ostatnio dużo awansowały w rankingu, Fnatic miało 3 miejsce w ECS i EPL, a mousesports było 2. w ECS)
  8. Renegades (głownie dla tego, że ten team nie został zaproszony do zamkniętych kwalifikacji Oceanii, albo odrzucili prośbę, albo zostaną zaproszeni, są też w EPL)

Do eliminacji europejskich zaprosiłbym: G2, Fnatic/mousesports, North, Optic, EnVyUs, Heroic, Liquid, AGO/BIG/Godsent. Może jakieś teamy ustrzelę? :P

I can't wait for IEM. Okaże się czy nowy system rozgrywek wypali, może Polacy coś ugrają, dużo będzie zmian i na pewno pojadę zobaczyć ;) 

Nie sądzę, żeby gdziekolwiek mogło być głośniej niż w Krakowie, nawet w Katowicach. Byłem, mam porównanie i PGL wypadło głośniej. Zapewne żaden inny turniej długo tego nie przebije ;) Z pewnością nie w USA czy Anglii, gdzie widownia jest cicha i mało żywiołowa. Ostatnio tylko Blast Series wzniósł się na podobny poziom co Kato czy Kolonia. I najlepsze w Kato czy Krakowie było (i jest) to, że kibicuje się każdemu teamowi, niezależnie czy to VP czy nie, każdy jest wspierany. Polscy kibice są najlepsi nie tylko na arenach siatkówki czy piłki ręcznej ;)

Kraków był podsumowaniem obecnego "top1" esportowego u nas w kraju, jeśli Vp uda się wyjść z grupy w Kato, spokojnie bez problemów powinno być głośniej niż w Krakowie :).
Trochę od IEM Katowice 2016 roku przybyło fanów CSGO u nas w kraju, jak dotąd jedyną okazje dopingowania "naszym" w Kato mieli tylko w 2016 roku...

Co do samej listy zaproszonych, jeśli każdy zespół się zgodzi, prawdopodobnie przeciek się sprawdzi.
Razem z info o zaproszonych, ESL przypadkowo udostępnił "wstępny podział nagród" i przebieg turnieju SC2 - StarCraft2 jak dotąd się potwierdziło w 100% (kwota podstawowa również, była również mowa o dodatkach z war chestów).

Nie jest jeszcze w 100% pewne, ale w najbliższym czasie może zapowiedziany być mini turniej PUBG (wstępnie była mowa o hali głównej, ale jednak ponownie mają postawić na kilka scen) na IEM Expo, prawdopodobnie w starej strefie f2p (IEM Katowice 2016).

Hala główna tylko dla CS proszę, reszta niech się gdzie indziej gniecie. 

Himi, Virtusi z Fnatic w 1/2 grali w 2015 roku w Katowicach ;) W 2016 w ćwierćfinale. I na pewno nie było tak głośno jak w Krakowie, z resztą nie ma się o co spierać, ważne jest, że polscy kibice to najlepsi kibice. Jedyną poważną konkurencją dla nas byli ostatnio fani z Blast Series i standardowo kibice z Kolonii. 

Hala główna - chodzi o główną hale MCKa, tam gdzie są przeróżne sceny i stoiska.
Pierwotnym planem było podobno zrobienie czegoś podobnego do tego co ze sceną LoLa (ale troszkę większą), jednak zmieniono koncept (chociaż nie jest nic jeszcze pewne - po ogłoszeniu DOTY, nic mnie już nie będzie dziwić).

Strefa f2p w MCKu nie jest głupim pomysłem, jednak równa się to z brakiem kompletnie publiki, nie pomieści się to wszystko.

Co do 2015 i 2016, na każdym byłem ze znajomymi którzy nie do końca rozumieli czym jest CSGO (w nowej postaci), od tego czasu troszkę więcej osób dowiedziało się czym jest ta gra (+ przybyło dużo więcej fanów).
2016 i 2017 są to przykłady chyba najlepszych lat rozkwitu esportu :).

Zapomniałem wstawić też tutaj, więc już wkleję swój wpis z wykopu:

Info dla osób które pytały się o 3 turę i czy warto już polować na droższe bilety na aukcjach.
W nowym tygodniu zostanie ogłoszona data 3 tury biletów na IEM, będzie to ostatnia szansa na kupno.
Chodzi oczywiście o 2-4 marca, czyli karnety, bilety jednodniowe i zapewne premium (chociaż co do ostatniego nie jestem pewny, możliwe, że będą to "resztki").

Informacja z godziną i datą startu 3 tury pojawi się na FB ESL Polska i oficjalnym wydarzeniu IEM Katowice.

Tak więc jeśli ktoś miał rezygnować z wyjazdu, jest jeszcze szansa (chodzi o osoby nie za bardzo lubiące stać w kolejkach).

Powodzenia dla łowców :)

23 godziny temu, Himiodzio napisał:

Zapomniałem wstawić też tutaj, więc już wkleję swój wpis z wykopu:

Info dla osób które pytały się o 3 turę i czy warto już polować na droższe bilety na aukcjach.
W nowym tygodniu zostanie ogłoszona data 3 tury biletów na IEM, będzie to ostatnia szansa na kupno.
Chodzi oczywiście o 2-4 marca, czyli karnety, bilety jednodniowe i zapewne premium (chociaż co do ostatniego nie jestem pewny, możliwe, że będą to "resztki").

Informacja z godziną i datą startu 3 tury pojawi się na FB ESL Polska i oficjalnym wydarzeniu IEM Katowice.

Tak więc jeśli ktoś miał rezygnować z wyjazdu, jest jeszcze szansa (chodzi o osoby nie za bardzo lubiące stać w kolejkach).

Powodzenia dla łowców :)

Już jest info, że 3 tura odbędzie się 30 stycznia o 16:00

Cytat

-NaVi
-Virtus.pro
-Faze
-SK Gaming
-Astralis
-Team Liquid
-EnVyUs
-Cloud9

Prawie całość, 3 zespoły można tłumaczyć spadkami form i "pojawieniem" się nowych ciekawszych teamów (z top) do zaproszenia.
Cieszy pojawienie się G2, NiP o dziwo też mamy.
Infografika odnośnie zespołów na IEM Katowice:

27042786_1968498323167290_705517141_n.jp

Mini poradnik jaki napisałem na wykopie, wkleję dla osób zainteresowanych :)

Cytat

#iem nadchodzi :).
Dla niektórych może być to jedna z pierwszych imprez takiej skali, jeśli ktoś zastanawia się nad kilkoma rzeczami, spróbuję poniżej wszystko jak najlepiej wytłumaczyć.
Choć moja wiedza nie jest wielka, to spróbuję napisać kilka rzeczy które może komuś się przydadzą :).

Dla osób bez biletów:
(całość napisana dla osób, które planują „normalnie stać”, nie skracać, wpychać się, kombinować etc…)

Jeśli chodzi o piątek, tutaj jest dla osób bez biletu najlepiej.
Kolejki w większości rozpoczynają się już w okolicy 5 (nad ranem).
Wejście dla osób bez biletów rozpoczyna się od 11, jeśli jednak nie chce Ci się stać troszkę w kolejce, najlepiej przyjść gdzieś po 13-14, powinieneś w przeciągu 30 minut spokojnie wejść :). Ogólnie do końca imprezy tego dnia nie powinno być problemów z samym wejściem (chyba, że jakiś mecz się przedłużył i nie można już wpuszczać, ale tutaj mówimy o godzinach nocnych 21-23).

Sobota
(wejście dla osób bez biletów prawdopodobnie rozpoczyna się od godz. 10:15 - związek z meczem charytatywnym)
Tutaj w sumie jest najtrudniej… Kolejka zdarzało się, że rozpoczynała się już o 2 w nocy… Jeśli planujesz udać się do spodka przed 11 to szykuj się na to, że koniec kolejki sięgnie MCKa.
Ogólnie cały dzień kolejka się utrzymuje, jeśli chciałbyś wejść w okolicy 30 minut, to musisz mieć potworne szczęście, ludzi napływa z minuty na minutę, zamiast ubywać.
W ten dzień radzę nastawić się na trochę dłuższe stanie po godzinach otwarcia.

Niedziela
Tutaj sytuacja jest potwornie różna – wszystko zależy od finalistów i atrakcji podczas całego dnia.
Kolejka już nie ustawia się od 2, jednak o tej 8-9 i tak będzie już okrążała KTW. Tutaj też trzeba nastawiać się na długie stanie, jeśli planujesz przyjść po 17, nie ma sensu się ruszać – rok temu znajomy przyszedł ok. 16:30 nie wszedł, ponieważ było masę ludzi + zostały wpuszczone tylko osoby z samego początku, reszcie podziękowano.
//Dodatek – jeśli przykładowo Vp uda się dostać do finału, nie ma sensu przychodzić nawet i po 12, nie uda się wejść.

Jeśli ktoś chciałby być od samego początku i zapyta o jakich godzinach polecam przyjść pod spodek?
Piątek – obojętnie, jeśli nie masz „parcia” na siedzenie w najlepszym miejscu, spokojnie można przyjść po 11-12.
Sobota – jeśli chcesz wejść i obejrzeć większość rzeczy, koło 6 warto się ustawić :) (oczywiście im wcześniej, tym lepiej).
Niedziela – jeśli naszych nie ma w finale, koło 6-7 spokojnie można się ustawiać :) (oczywiście im wcześniej, tym lepiej).

Dla osób z biletami:
Szczerze nie ma sensu dzielić tego na poszczególne dni.
Jeśli nie chcesz zdobyć łatki „wszedłem pierwszy z biletowców”, przyjdź ok. 9:30-9:40 – wejdziesz z marszu do spodka i będziesz mieć prawie pusty spodek.
Natomiast wspomnę tutaj o najważniejszym – jeśli chcesz mieć zapewnione miejsce (w dodatku „fajne”) to najlepiej, abyś przyszedł przed 11 kiedy ochrona rozpoczyna wpuszczanie osób bez biletów.

Oczywiście jeśli masz bilet, przez cały dzień możesz wychodzić i wchodzić tym samym wejściem dla biletów (bocznym), nie obowiązują Cię kolejki etc… :).

Trochę osób pytało o rzeczy związane z biletami:
• Mam pognieciony bilet, przejdzie?
W przypadku biletu najważniejsza część to kod kreskowy i numer nad nim (jeśli kod kreskowy jest słabo wydrukowany i nie chce wejść, skanujący powinien wpisać do skanera numer lub zawoła „pilnującego”, żeby sam to zrobił).

• Zapomniałem wziąć bilet, lecz mam go na telefonie , przejdzie?
To zależy. Jeśli będzie to plik pdf osoba skanująca bez problemu powinna go zeskanować lub przepisać (warto wtedy dać jasność ekranu na full, bo często mi nie chciały wchodzić bilety gdy ktoś dawał telefon z niską jasnością). Jeśli bilet masz na zdjęciu („zrobiłem przed”) skanujący powinien w tym momencie odmówić i niestety zostaniesz odesłany z niczym – od ostatniego czasu jest zasada, że osoby skanujące nie mogą przyjmować biletów na zdjęciu (chodzi ogólnie o możliwość kradzieży etc…).

• Mam opaskę boję się, że rozwalę ją/podczas kompania coś się stanie (chodzi o opaski karnetowe).
Odpowiem tak: żeby ściągnąć opaskę po całym IEMie zawsze używam obcęgów – nie chcę ucinać paska, chcę go mieć w całości.
Żeby to coś zerwać trzeba się nieźle postarać, naprawdę nieźle postarać.

• Moja opaska jest mocno zaciśnięta, przypadkowo mocniej mi się zacisnęła – ręka mi drętwieje.
Nie ściągaj jej/rozwalaj, udaj się jak najszybciej do punktu informacji (wejście MCKa) i tam powinna zostać ona wymieniona ;). Jeśli opaskę ściągnąłeś, musisz liczyć na szczęście, bo sam pomyśl, co byś zrobił jakby dziennie przychodziło kilkanaście osób z samym paskiem i mówiło „za mocno zaciśnięta, musiałem zerwać, proszę o wymianę”.

Teraz kilka pytań ogólnych które często też się pojawiały:
• Za ile są red bulle?
Ogólnie temat red bulli, czyli „napoju IEMowskiego” jest obszerny :D.
Napój ten towarzyszył prawie na każdym IEMie – tylko rok temu go nie było, wtedy do picia był G-fueal (kupujesz shaker za 40zł, pijesz przez 3 dni ile chcesz).
Cena za jedną sztukę wychodziła od 2,5zł do 4zł, wszystko w sumie zależy od nastroju firmy. W 2014 był najtańszy (były specjalne pakiety gdzie jeśli dobrze pamiętam, gdy kupowało się 4 sztuki, jeden red bull wychodził 2,5zł). Najdrożej było w 2015 roku (jeśli się nie mylę), gdzie największy zestaw to były dwa red bulle w tej samej cenie :/

• Mam bilet, a ochrona nie chce mnie wpuścić do MCKa.
Niestety MCK ma ograniczone miejsce, bardzo często podczas IEMa blokowane jest wejście do MCKa i jeśli chcesz do niego się udać, musisz poczekać, aż wyjdzie określona ilość osób (bilet w tym wypadku nic nie daje).
Tłumaczenie, że kolega/dziewczyna/chłopak/rodzic/koleżanka ma tam dla Ciebie miejsce etc… też nic niestety nie da, musisz swoje wtedy odstać :/.
Jeśli chcesz się udać do MCKa w póżniejszych godzinach, najlepiej omijaj przerwy między meczami w spodku – wtedy najwięcej osób udaje się do MCKa.
Osoby z biletem typu Vip mają osobne przejście do MCKa (tunel od spodka), nie obowiązuje ich stanie w kolejce, oni mają pewne przejście.

• Czy jest co jeść w spodku, pić?
Jest i to całkiem sporo od dwóch lat. Na terenie całego spodka znajduje się strefy gdzie możesz w większości zamówić szybkie jedzenie (hot dog, frytki, zapiekanki, chipsy + napoje, od zimnych do gorących) i jedna strefa, gdzie jest już zróżnicowane jedzenie.
W przejściu pomiędzy spodkiem i MCKiem (teren imprezy) znajduje się kilkanaście food trucków, więc masz wiele wyborów (dla koneserów – są też z jakimiś kawami i sokami).
W cenie od 6 do 25zł spokojnie się najesz :) (w pobliżu spodka masz McDonalda i galerię, więc też nie problem).

• Można wnosić picie?
Można do 0,5l, plastikową :).

• Jak wygląda sprawa kiedy mam walizkę, bo za Xh muszę lecieć na pociąg?
Co rok mój znajomy przychodzi tak w niedzielę i co rok nie ma problemów.
Ochroniarz sprawdza sobie co jest w środku (rok temu tego nie robił) i puszcza (wtedy trzeba zostawić ją w szatni).

• Co mam zrobić ze swoją kurtką?
W spodku i MCKu są ogromne szatnie, tam można zostawić swoje rzeczy. Szatnia płatna, dotąd 2zł (2,5zł), możliwe, że w tym roku będzie to już 3zł.

• Czy mogę wnieść powerbank?
Z tym nie ma problemu, można :).

• Zgubiłem xxx!
Biuro rzeczy znalezionych znajduje się MCKu, o szczegóły warto pytać w punkcie informacyjnym (wejście MCK).

• Mam vipa, gdzie mam wejście?
Znajduje się ono na prawie samym końcu (prawa strona, jeśli patrzymy się w stronę spodka) wejście głównego MCKa.

Kilka rad ode mnie:
Jeśli chcesz mieć fajne miejsca z widokiem na całą scenę etc… Nie siadaj w pierwszej strefie (dół), uwierz, że górne rządy nie bez powodu są nazywane często lożami :).
Planujesz udać się do MCKa? Nie rób tego podczas przerwy, najlepiej w okolicy początku/końca danego meczu.
Chcesz iść do ubikacji? Przy obu wejściach na sam dół sceny (znajdują się one „na końcach korytarza” – chodzi o miejsca, gdzie niedaleko masz wejście do strefy gastronomicznej w spodku) są największe toalety (najwięcej kabin).
Pamiętaj, aby wziąć ze sobą kilka zakrętek – napoje które kupisz na terenie imprezy są odkręcane i przekazywane Ci bez zakrętki, warto mieć możliwość zakręcenia i schowania napoju na później ;).

Jeśli ktoś ma jakieś pytanie, chętnie postaram się pomóc.

Pierwszy dzień za nami, to się trochę wypowiem z tego co na streamie wyłapałem. 

Mowa Carmaca naprawdę super, emocjonalna, wręcz wzruszająca chciałoby się rzec, a co najważniejsze - prosta, szczera i naturalna, brawo. Żadnej piosenki stworzonej na potrzeby turnieju nie usłyszałem niestety. Pierwszy ćwierćfinał świetny pod kątem jakości gry, drugi nieco mniej emocjonujący, ale nie ma co narzekać. Z tego co widziałem, to trybuny były właściwie pełne, a na streamach było naprawdę cicho. Głośno było jedynie pod koniec Inferno w pierwszym meczu. Poza tym sporadyczne reakcje dające się opisać jako "głośne". Ogólnie jednak cicho. Wiem, że nie ma VP, ale tu grały przecież teamy dużo od nich lepsze. Zwłaszcza pierwszy mecz był super, dostarczył wielu emocji, niestety wg mnie nie udało się zbudować wokół tego odpowiedniej atmosfery :/ Przynajmniej tak to odczułem na streamie. Daleko było do tego co słyszałem na Blast Series czy nawet na majorze w Bostonie, nie wspominając już o PGL Kraków. Specjalnie sobie puściłem skrót meczu ćwierćfinałowego spotkania SK z Astralis (czyli bardzo podobnego kalibru co dzisiejszy mecz FaZe z C9) i było dużo głośniej, dało się wyczuć ekscytację, momenty napięcia. 

Do tego mnie IEM Kato przyzwyczaiło i tego mi brakowało. Może to nieodpowiednie ustawienie mikrofonu, może na streamie głośność tłumu jest ustawiona za nisko, jednak na pewno spodziewałem się więcej. Może na półfinałach będzie lepiej :) Na plus brak opóźnień czy problemów technicznych. O reszcie się nie wypowiem, bo nic w sumie nie wiem. 

Napisano (edytowany)
Witam. Jestem studentem i piszę pracę na temat IEM'u (a raczej osobach go odwiedzających) uprzejmie prosił bym o wypełnienie tej krótkiej ankiety - zajmie ona około 5 minut i oczywiście jest w pełni anonimowa, niezmiernie pomoże mi ona przygotowaniu pracy. Z góry dziękuje.
Link do Ankiety
profitest.pl/s/12153/6wJXh2AVM3RZPweW
Edytowano przez m4jstersztyk

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Himiodzio
      Zgodnie z tradycją, kolejny temat odnośnie IEM Katowice 2019.

//edit 12.07.2018

//

Obecnie na potwierdzenie imprezy nie musimy czekać, ponieważ została ona już potwierdzona przez Carmaca chwilę po zakończeniu ostatniego IEMu i niedawno podczas audycji Weszlo w Esport.

Obecnie największym znakiem zapytania jest status majora CSGO powracającego do Katowic po 4 latach przerwy - osoby mocno interesujące się sprawą zapewne już zdają sobie sprawą, że jedyne co jest niewiadome to data potwierdzenia tego info :).
      Na dniach powinniśmy dostać już pierwsze szczegóły odnośnie IEM Katowice 2019 - pierwsze informacje będą jedynie potwierdzać ostatnie plotki i prawdopodobnie poznamy też daty.
      Obecnie mówi się o dwóch weekendach (były plotki o trzech, ale to chyba za szybko nawet na Katowice), dużą niewiadomą jest kolejność, bo jest "mała szansa", że tym razem kolejność może lekko się zmienić.
      Kolejną rzeczą jaka może się zmienić to finał SC2, nie ma pewności czy zostanie on w całości rozegrany w spodku, możliwe jest przeniesienie go do MCKa (również była plotka o przeniesieniu do na inny weekend, ale wątpię, aby tak postąpiono). Oczywiście jest szansa na zobaczenie SC2 na głównej scenie, ale wtedy możemy liczyć tylko i wyłącznie na mecz finałowy (czyli bez półfinałów w spodku widzianych na ostatnich edycjach IEMa).

Wiele ciekawych rzeczy rysuje się wokół IEM Katowice 2019, ja sam nie mogę się już doczekać odpalenia machiny przez ESL.

Tak więc pozostaje czekać, "w lipcu będzie się dużo działo w naszym pięknym esporcie" jak to napisał Adrian Kostrzębski :).

• Przez Himiodzio
      Witajcie

Nastał czas kiedy, to ponownie mogę otworzyć temat odnośnie IEM .
      W tym roku Intel Extreme Masters będzie posiadał mniej przystanków, niż w poprzednich latach....
      Zgodnie ze wcześniejszą informacją, jeden z przystanków zawita w Korei Południowej.
      Dodatkowo z informacji które przypadkowo wyciekły - wiemy, że ESL podpisał umowę z Kato jeszcze na kilka lat .

Dokładne info ze strony ESL:

"ESL, największa na świecie firma zajmująca się e-sportem, z przyjemnością ogłasza kolejny, jedenasty już sezon Intel Extreme Masters. Finały 11. edycji IEM czwarty rok z rzędu odbędą się w Katowicach! W jedenastym sezonie Intel Extreme Masters trzema podstawowymi grami będą Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz StarCraft II. Najlepsi zawodnicy z całego świata walczyć będą o pulę nagród, która po raz pierwszy w historii IEM przekroczy 1 000 000 dolarów. - Organizacja na stadionach trzech wydarzeń Intel Extreme Masters w sezonie to dla nas naprawdę spore przedsięwzięcie - mówi Michał Blicharz - Dodanie przystanku w Korei Południowej sprawi, że 11. sezon IEM będzie zupełnie inny niż poprzednie.

IEM będzie także częścią ChinaJoy Expo w Szanghaju - największego gamingowego wydarzenia w Chinach"
      ESL

Dokładny harmonogram 11 sezonu IEM:

Shanghai28                               31 lipca 2016
      Oakland                                     19-20 listopada 2016
      Goyang                                      17-18 grudnia 2016
      Katowice (finał 11 sezonu)         Marzec 2017 (dokładna data zostanie podana niedługo, obecnie władze ESL czekają jeszcze na potwierdzenie od zarządku spodka i miasta)

Strona IEM: --->Klik<---

Tym razem całościowe info odnośnie całej imprezy w Kato, zostanie podane dużo wcześniej! ESL uczy się na błędach - nie będzie już sytuacji kupowania biletów w ciemno!

Teraz kwestia ostatnia... Gdzie aftermovie? Sam filmik został już skończony (nie mam teraz pojęcia czemu go jeszcze nie udostępniono).
      Wczoraj jedna z osób odpowiedzialnych za montaż, napisała, że filmiku nie będzie... Można traktować to oczywiście jako żart .
      Sam filmik powinien pojawić się na dniach (no chyba, że ESL chce z IEM 2016 zrobić jednak film ).

Aftermovie IEM Kato 2016

#IEM

• Przez Himiodzio
      Witam

Zakończyliśmy właśnie 2 edycje bitw na intra. Edycja ta według mnie była tak samo emocjonująca co 1 .
      Oczywiście jak to bywa, zawsze następują jakieś problemy. W tej edycji kilka się pojawiło... Ale i tak jesteśmy razem z Ikarosem zadowoleni z przebiegu tej edycji...

Dobra kończymy z 2 edycją!
      Zaczynamy 3? Nie tak szybko.
      3 edycja, to jedna z tych edycji, gdzie kilka rzeczy się zmieni.
      Wstępnie mogę podać przykładową zmianę, która się pojawi :

Jury lekko się odmieni. Dostanie ono małe wytyczne. Z 3 osób, zrobi się 5. Jury będzie mogło....  
      Mała informacja, ale może kogoś zaciekawi?

Oczywiście zmian jest jeszcze trochę, lecz teraz nie będziecie o nich słyszeć.
      Mogę obiecać, że 3 edycja może być tylko lepsza.

Jako, że nie będą to błahe zmiany, to trochę na ich realizację jest potrzebnego nam czasu.
      Dodatkowo niedługo na forum zostanie ogłoszony ciekawy event... Oczywiście, zadanie dodatkowe, jakoś się do tego odnosi.

Wstępny start 3 edycji, planowy jest na czerwiec. Początek? Koniec? Niestety nie mogę w tej chwili powiedzieć, bo nie wiem ile zajmie nam z Ikarosem załatwienie wszystkiego.

No nic, tak więc my lecimy szykować pomału 3 edycje, a Wy w tym czasie macie dużo czasu, na napisanie, jakimi to jesteśmy leniami.
      Pozdrawiam

PS: 3 edycja zostanie opanowana przez pewną grę!

Pogadaj!
      #IEM 2015!
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Co tu pisać? Dziś wszyscy się dowiedzą kto przejdzie do finału! Czy to będzie Kaadzik? A może Michu? Zaraz się dowiecie .

Kaadzik
      Michu

Spodziewałem się dostać dwie prace, dwie prace z CS GO .
      Spodziewałem się tego po tym co się działo w spodku .

Specjalnie też się przed oceną przygotowałem .
      Specjalnie obejrzałem całe powtórki z dnia 2 i 3 z IEMu, gdzie grało Virtus.pro.

Obejrzałem wszystkie swoje zdjęcia jakie zrobiłem podczas IEMu.
      Obejrzałem kilka newsów odnośnie IEMu.

Przegrałem ponownie kilka godzin w CSa.
      Przegrałem też kilka meczy, niestety :/.

Dostałem dwie piękne prace odnośnie CSa GO i tego co się dzieje, kiedy taka gra trafia na turnieje .
      Każdy w nich pokazał swój styl montowania.
      Kaadzik, pokazał jak potrafią grać nasi. Pokazał, że mamy najlepszy team na świecie! I najlepszą publikę! Użyłeś też muzyki którą ostatnio się zachwycałem gdy pojawił się top 10 2013 według HLTV. Taka muzyka idealnie pasuje do takich filmów .

Michu, osoba która dawkuje emocje. Pomału dawkuje nam to co chce pokazać, a potem nagle "bum". To "bum" które jest czymś świetnym . Muzyka idealnie dopasowana do tego twojego dawkowania .

Ponownie miałem potworne trudności z wyborem tego, który przejdzie do finału.
      Postanowiłem, obejrzeć sobie opening z IEMu 2014. Gdy wreszcie przypomniałem sobie co się wtedy działo i zarazem prawie się rozpłakałem : ), odpaliłem wasze filmy. Wybrałem ten który najbardziej w tym momencie pokazał mi czym jest CS i co się działo z tym CSem podczas IEMu .
      Jestem potwornie zadowolony, że połączyliście CS GO z tą akurat imprezą!

Zwycięzcą i zarazem osobą która przejdzie do finału jest.... Michu!
      Tak, to u Ciebie Michu najbardziej spodobał mi się całościowy montaż!

Kaadzik co do Ciebie... Masz jakieś fatum odnośnie finałów drużyn . Ale tym razem ponownie pokazałeś, że jesteś od dawna gotów na finał. Mam nadzieję, że w następnej edycji to właśnie ty będziesz walczył w finale ogólnym? Zobaczymy! Ale pamiętaj, robisz świetne intra!

Tak więc dziękuje obu Panom za wspaniałe filmy!

Teraz czekamy na zmartwychwstanie Ikarosa i niedługo ogłaszamy kiedy finał!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik