Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubikolos

Różnice między GTX 1070 a 1080?

Polecane posty

Witam! Zastanawiam się jaką kartę wybrać. Czy 1070 czy 1080. Mam również kilka pytań. Czy są duże różnice w wydajności między tymi układami? Jeśli jakieś w ogóle są. Czy przepłacać i kupić 1080 czy zapłacić trochę mniej a mieć mniej więcej taką samą wydajność (jak nie identyczną) za mniejszą cenę? Karta przyda się do wszelkiego rodzaju obróbki grafiki, filmów, animacji i tak dalej, ale głównie jakieś gry. Pytam gdyż dostałem zwrot pieniędzy za uszkodzoną kartę i mam zamiar zainwestować raz a porządnie na jakiś czas. Rozważam tylko te dwa układy, reszta sprzętu da radę.

Zastanawiam się jaką kartę wybrać. Czy 1070 czy 1080. Mam również kilka pytań. Czy są duże różnice w wydajności między tymi układami?

Wiesz te karty są już sporo czasu na rynku. Zostały przetestowane przez praktycznie każde liczące się redakcje zajmujące się sprzętem jak i ogrom amatorów na jutubie. No ale przecież po co poszukać samemu i zobaczyć jaka jest różnica.. Lepiej walnąć temat na forum i czekać na zbawienie...

Pytam od strony technicznej geniuszu a nie o różnicę klatek. 

PS. Po to to jest żeby pytać a skoro się nie podoba to nie widzę problemu w tym żebyś nie pisał.

Edytowano przez kubikolos

Hmm, pytasz o różnice wydajności głównie pod kątem gier, którą mierzy się właśnie w klatkach.. Zatem?

Od strony technicznej cała architektura i budowa tych kart też została opisana jak się tylko da wzdłuż i wszerz ;) Wszystko jest w Google po Polsku, Niemiecku, Angielsku, jaki sobie tam język lubisz ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować