Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ajmi_

Ajmi_ || LoL Poradniki || Premiery || Horrory

Polecane posty

Hej! 
Nazywam się Rafał, ale w internecie bliżej znany jako Ajmi_
Obecnie streamuję i staram się znaleźć czas żeby porządniej uderzyć w nagrywki na youtube.

W tym miejscu chciałbym podzielić się z Wami moim dzieckiem, mianowicie największym poradnikiem do Shaco (League of Legends).
Jestem jednym z trzech najbardziej znanych streamerów tej postaci na twitchu.

https://www.youtube.com/watch?v=jZEPBZ9wgWY

Ponadto zachęcam do obejrzenia innych filmów na kanale!

Głównie gry z gatunku horror.

Pozdrawiam!

Edytowano przez Ajmi_

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez EddyM
       Zapraszam na mój kanał gdzie znajdziecie raczej śmieszne akcję(nie liczcie na LSC "plejsy") i dziwne aczkolwiek czasami bawiące poczucie humoru. Kanał rozwijać się będzie w miarę upływu czasu, mile widziane komentarze oceniające wideo(pozytywne oraz konserwatywna krytyka).Na chwilę obecną na kanale pojawia się tylko gra League Of Legends, ale mam także w planach rozpoczęcie innych serii.Mam nadzieję, że jak na początkującego "youtubera", nie jest aż tak tragicznie jak mogło by być. Dziękuje wszystkim z góry za odwiedziny mojego kanału

Link do kanału:https://www.youtube.com/channel/UC95N6_bssBdJMtv8ZRACVeA
    • Przez 5hadow
      Cześć!

Nazywam się Dawid, jednak w sieci posługuję się pseudonimem 5hadow. Mam 21 lat i od kilku miesięcy prowadzę kanał poświęcony grom. Głównie skupiam się na League of Legends, bo mam w tej grze spore doświadczenie (gram od beta testów), lecz od czasu do czasu pojawiają się też inne, najczęściej sieciowe gry. Staram się rozmawiać z widzami, odpowiadać na ich komentarze, pytania i prośby - na tym zależy mi najbardziej. Zresztą, sam zobacz i oceń:

5hadow - niepowtarzalny kanał o grach 
    • Przez Gamer2000000
      Witam!

Mam problem z grą nether,a mianowicie nie mogę się zalogować na jednym z serwerów,na którym wcześniej grałem bez problemu.Był,to serwer "EU-CENTRAL-1:Slow Survivor:PvE" .Zaraz po tym,jak wywaliło mi grę już nie mogłem się zalogować.Kiedy klikam żeby się połączyć,to chwilę trwa ładowanie,a następnie wyrzuca mnie z powrotem do listy serwerów.Wszystkie inne serwery działają EU i US.

-Nic nie zmieniałem w systemie.
      -Mam wszystkie aktualizacje.
      -Dzień temu grałem bez problemów.
      -Nie używam cheatów.
      -Już próbowałem reinstalować.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam!
    • Przez Febetorbi
      Cześć. Mam problem z pingiem w grach takich jak CS:GO, LoL. Mianowicie, kiedy włączam CS'a/LoL'a ping skacze mi do 999+. Co do mojego internetu, jest on dobry (stałe 18Mb/s, http://scr.hu/39sk/u05aq). Wszystko typu Twitch, YouTube, gry przeglądarkowe chodzi mi bez żadnych ścięć. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik