Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Danoniero

Grupa steam dla polskich graczy

Polecane posty

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Vinir
      Witam jestem Vinir. Mam 27 lat i chciałem przedstawić wam mój kanał na którym będę wstawiał krótkie filmy ze starszych gier. 

• Przez DareckiTV
      Witam wszystkich
      Nazywam się Darek mam 22 lata,  w wieku 19 lat podjąłem decyzję o rzuceniu pracy oraz dotychczasowego życia i wyruszeniu w ciemno na Gran Canarie aby spełniać swoje marzenia. Od niedawna otworzyłem swój kanał w którym prezentuje wyspę oraz cały pomysł, póki co są to dwa filmy, początkowo będę wrzucał od 2 do 3 filmów na miesiąc z powodu natłoku zajęć. + organizuje transmisje na twitch.tv live z gier oraz relacji live z zwiedzania wyspy.

Jesli interesuje cie moja przygoda zapraszam serdecznie na kanał oraz pozostawienie jakieś opinii oraz porad odnośnie prowadzenia kanału gdyż jest to mój początek, jednak myślę że filmy trzymają fajny poziom. Będziemy poznawać różne kultury, przełamywać swoje słabości, zwiedzać niesamowite miejsca, oraz odwiedzać miejsca w których kręcone były sceny do wielu filmów, testować sprzęt, brać udział w różnych imprezach okolicznościowych od słynnego na całą planetę karnawału przez wydarzenia z świata technologi oraz gier, po mistrzostwa w takich sportach jak np Surfing czy Windsurfing. Wszystko w swoim czasie! 
      Link do ostaniego filmu: 

Link do Kanału Twitch: https://www.twitch.tv/dareckigaming
      Zapraszam serdecznie do zostawianai komentarzy oraz subskrybcji, jestem osobą która uwielbia współpracę więc jeśli masz jakiś pomysł napisz do mnie!
      Dziekuję wszystki za doczytanie do tego momentu oraz za sprawdzenie moich materiałów. Pozdrawiam serdecznie!

• Przez HADZIK
      Witam, zrobiłem krótki ale treściwy filmik nt. rywalizacji pomiędzy platformą Valve oraz Epic Games. Przyjrzałem się dostępnym opcjom w obu platformach, przedstawiłem plany na przyszłość ze strony kultowego już Steama oraz Epic'a. Zachęcam do oceny  

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec