Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xRecord2K

Wysokie cpu w grach, intel core i7 6700 windows 10 pro prosze o szybka pomoc to wazne

Polecane posty

Witam.

Mianowicie spytałem się na reddicie dlaczego tak jest. I dostałem odpowiedź, że gry mi się zacinają, i wgl podczas nagrywania także, przez to że mam za mało ram.

Mianowicie podaję specyfikację Msi h110m gtx 970 i7 6700 ram 8gb Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache SSD GoodRam Iridium Pro 240GB Corsair CX450M 450W

Napisał mi, że mam dokupić albo 8gb ram, albo nową kartę graficzną.

Pamiętam kiedyś, jak miałem starszy pc, że bodajże coś otwierałem w komputerze, odkręcało się, i dało się sformatować te kostkę ramu. I niby to mi pomogło, tylko miałem trochę inny problem. Ale podobny.

Liczę na pomoc, pozdrawiam.

Co rozumiesz przez wysokie CPU w grach? Wysokie wykorzystanie? To normalne. Masz najnowsze sterowniki zainstalowane? Wątpię żeby to było przez RAM jeśli chodzi o samo granie, natomiast do nagrywania zawsze przyda się parę dodatkowych GB.

Wszystkie zbędne programy w tle masz pozamykane kiedy grasz w gry?

Pierwsze słyszę o czymś takim jak formatowanie RAM'u

Co rozumiesz przez wysokie CPU w grach? Wysokie wykorzystanie? To normalne. Masz najnowsze sterowniki zainstalowane? Wątpię żeby to było przez RAM jeśli chodzi o samo granie, natomiast do nagrywania zawsze przyda się parę dodatkowych GB.

Wszystkie zbędne programy w tle masz pozamykane kiedy grasz w gry?

Pierwsze słyszę o czymś takim jak formatowanie RAM'u

Pytałem się jeszcze na innym forum, Polskim, i napisali mi, że mam wysokie CPU, podałem im screeny wszystkie, z programów, napisali że wszystko ok, oprócz cpu które ma 80% i jest za wysokie. Nie wiem czy coś w tym jest, ale dysk system wymaga optymalizacji.

Ja się spytałem czy masz sterowniki zaktualizowane, czy nie masz jakichś programów w tle pootwieranych, a nie otrzymałem odpowiedzi

Tak, nie mam programów zadnych pootwieranych co by mi mialy zzerac

Nikt nic w temacie nie mówi koles w smieszny sposób odświeża (jest to zabronione) a Ty ukrywasz posty? To forum umiera, nawet posty z dupy sa mu potrzebne skoro max 3 osoby sie udzielają

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować