Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hajk

Wyślij swoje demo, akcja promocyjna!

Polecane posty

Siemanko!

Witam wszystkich zgromadzonych na tym forum. Wybrałem ten dział, ponieważ uznałem, że będzie on odpowiedni dla mojego tematu, jesli jednak jestem w błędzie, to proszę moderatora o przeniesienie, bądź wskazanie poprawnego działu.

Nie będę się znacznie rozpisywał, ponieważ wszystkiego możecie się dowiedzieć z filmu, który znajduje się poniżej. W skrócie, ruszam ze swoim kanałem na youtube, zacząłem się ostatnio mocno uczyć i interesować adobe premiere i stwierdziłem, że wykorzystam swoje umiejętności przy obrabianiu demek z cs:go (clutche/ace/nieugrywalne akcje itp.). Chce to zrobić dobrze i solidnie, tak aby to było miłe i przyjemne dla oka. Mam zamiar stworzyć serię zagrań was widzów/graczy. Niezależnie jaką masz rangę, liczy się sama akcja. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam Ciebie do obejrzenia mojego filmu na youtube.

Jeśli jednak nie wiesz jak i gdzie znaleźć demko z Twojego meczu, zrobiłem specjalnie dla Ciebie krótki i przejrzysty poradnik. Krok po kroku.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz zrobić to tutaj w wiadomości prywatnej, zostawić posta lub odezwać się przez jeden z social mediów podanych w opisie filmu. 

Czekam na wasze demka!

PS Może ktoś z was wie, dlaczego nie jestem w stanie ustawić sobie na tym forum awatara? Wyskakuje "Wystąpił problem z ustawieniem nowego zdjęcia"

Edytowano przez Hajk

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik