Skocz do zawartości
Gillod

Gillod - pomału do przodu

Polecane posty

Witam was wszystkich bardzo serdecznie, i obiecuję utrzymać ten post w formie krótkiej i zwięzłej.

Jestem Gillod, mam 24 lata i mieszkam w Rzeszowie.

Obecnie pracuję + prowadzę transmisję na żywo na YT (link: http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/106-prezentacja-waszych-live-streamow/page-12 )

Na moim kanale znajdziecie zapisy przeprowadzonych transmisji na żywo + osobne materiały.

Na chwile obecną plan wygląda tak:

1. Systematyczne zamieszczanie odcinków (z czego - jeszcze nie wiem, temat do przedyskutowania na live)

2. Dzień retro (Dzień w którym na kanale pojawiać się będzie gra z starych platform typu sNES, GB czy inne konsole. Odcinki cieszące się największą popularnością w danym okresie zmienione będą w serie)

3. Przełamanie się do nagrywania nie na żywo - interakcja z czatem jest świetna, ale gdy mam mówić w monitor, tak po prostu - strasznie się stresuję

4. Vlog?

Cztery punkty to moim zdaniem aż za nadto jeżeli chodzi o początek. Wszystkich zainteresowanych tematem, mających sugestie co do materiałów które powinny się pojawiać, osoby z radami co do prowadzenia kanału i innych, zapraszam do odwiedzenia mojego kanału: https://www.youtube.com/channel/UCy149k0hermyNqHSPMNi1kA i zostawienia czegoś po sobie.

Dodatkowo będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie pozostawione w tym oraz innych tematach na forum. 

Jeżeli chodzi o moją opinie to, kamerka jest fajną opcją urozmaicenia czy to nagrywania czy to streamu ale nie może ona sie zacinać i musi chodzić płynnie w przynajmniej tej jakości 720p, takie kamerki nie są drogie bo kosztują po 100-150 zł. Dźwięk i jakość audio, jest według mnie delikatny przester i bramka szumów trochę za późno wyłapuje twój głos przez co są takie ścięcia, to można ogarnąć w filtrach jeżeli nagrywasz w OBS. Muzyka w tle mogłaby byc odrobine ciszej, dzięki temu lepiej by było słychać ciebie i to co mówisz, swoją drogą troche żywiej powinieneś się zachowywać. Tyle rad ode mnie, zapraszam też do oceny mojego kanału ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik