Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemas

Wysoki Ping w cs Choć w CMD niski

Polecane posty

Witam mam problem odnośnie pingu w grze a pingu rzeczywistego. A mianowicie np:Ping w cs go wynosi 70 a odczuwam to jakbym miał ping

600.

Następnie sprawdziłem ping w grze który wynosił na net graph 80 a w CMD  wynosi maximum 25 najczęściej nie przekracza 15

Rozmawiałem z facetem od którego mam internet i twierdzi że robił testy i wszystko powinno być w porządku 

Teraz pytanie czy wina jest po jego stronie czy po mojej 

Internet radiowy 

do 50mb 

Komputer podłączony kablem sieciowym

Dodam że na początku przez pół roku nie miałem problemu z graniem a nawet streamowaniem na tym internecie ping wynosił max 20 i nie było problemów więc proszę o poważne odpowiedzi. Niech nikt mi nie pisze ze na radiowym tak będzie itd bo mam 2 radiowy internet i wiem że potrafi to działać bez zarzutów nawet w złą pogodę. 

Zapomniałbym dodać takiej ciekawostki mamy ten sam internet w 5 osób na dzielnicy i jak jeden ma wysoki ping to reszta też i ogólnie to cala nasza 5 nie może grać w cs przez ten ping 

Edytowano przez Przemas

No to jak pięciu ma wysoki ping to chyba juz logiczne że z netem cos nie tak. Dzwon do dostawcy i mow jak jest albo go zapros i niech testuje od was.

Własnie problem w tym że gościu twierdzi że każdy jest podłączony pod inny nadajnik i upiera się przy wersji że to z serwerami jest problem.. xD 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować