Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez Himiodzio
      Witajcie!

Chciałbym żeby ten temat był jednym z wielu, gdzie będę mógł zebrać wszelakie informacje odnośnie rzeczy jakie się dzieją/mają dziać na forum (oczywiście takie temat by się pojawiał, jeśli zebrałbym kilka ważnych spraw do przekazania).

Dziś głównymi daniami tego tematu będą awanse i „powrót po latach”.

Zaczniemy od drugiej rzeczy…
      Po trzech latach nie najlepszych kontaktów (a bardziej braku), wreszcie udało nam się znaleźć wspólny język z JaRock!
      Chociaż wiele starszych stażem osób na forum może nie wierzyć w dobre intencje, to muszę to napisać – mamy kontakt, mamy narzędzia i chęć do wspólnego dążenia do rozwoju tego miejsca.
      Najważniejszą rzeczą jednak dla mnie jest to, że wreszcie znalazła się osoba która uwierzyła w forum – to według mnie jest najlepsza zapowiedź wspaniałej współpracy :).

Co przyniesie nam wsparcie JaRock? Wiele rzeczy!
      Już niebawem zorganizujemy konkurs na książkę Rocka (z jego autografem) gdzie udział będzie mógł wziąć każdy i zarazem każdy będzie miał szanse wygrać (nie będzie to konkurs typowy „pod daną grupę”).
      Jest to dopiero przedsmak wszystkiego ponieważ nie mamy zamiaru zatrzymać się tylko i wyłącznie na jednym konkursie :).

Mamy zamiar połączyć jak najwięcej rzeczy związanym ze wszelakimi akcjami, wydarzeniami, wpisami organizowanymi przez JaRock - tak, aby było w nich miejsca na forum (i nie ma być to wyłącznie zapychacz!).

Obiecaliśmy Wam, że damy drugie życie forum i obecnie patrząc na skład forum, osób które są chętne do pomocy, widzę już przyszłość tego miejsca :).

Nie mogę opisać też wszystkich aspektów współpracy bo czeka Was też trochę niespodzianek, jednak najważniejsze dla mnie było to, żeby przekazać Wam – JaRock wraca do gry!

Musimy również pamiętać o tym, że FORUM 2.0 to również IzakTV, które jest otwarte na wszelakie współprace – planujemy również współpracować ze sobą jak najbardziej tylko możemy.
      Połączenie sił JaRock i IzakTV to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła spotkać to miejsce ;).

Robimy to wszystko dla Was za darmo, nie pobieramy pieniędzy, nie dostajemy również wynagrodzenia – działamy tutaj, bo uwierzyliśmy, że uda się z tego zrobić miejsce jeszcze większe niż w 2014 (właśnie to daje nam sił).

Teraz kolejny etap wpisu – awanse!

Zgodnie z założeniami podczas startu 2 edycji forum, postanowiliśmy wstrzymać się ze wszelkimi awansami, aż do czasu „stabilizacji” sytuacji ogólnych.
      Nadszedł moment kiedy jesteśmy gotowi zająć się strukturami naszej ukochanej moderacji :).

Moderacja forum z dniem dzisiejszym została zasilona takimi osobami jak:
      - Tonik (wcześniej moderator działu IzakTV)
      - Śliwa (wcześniej moderator działu JaRock)
      - Kubox (wcześniej moderator działu JaRock)

Rozszerzony zostaje również zakres niektórych moderatorów działu:
      -Matkos (obecnie: strefa IzakTV, strefa serwerowa, strefa gracza, strefa kultury | wcześniej: strefa IzakTV, strefa serwerowa)
      - Glock (obecnie: strefa serwerowa, strefa gracza, strefa kultury, giełda, techniczny związany z Twitch/YT, twórczość fanów, Hyde Park) | wcześniej: strefa gracza, strefa kultury, twórczość fanów)
      Technik sprzętowiec dostał możliwość ukrywania postów, w dalszej jednak części usuwanie posta nie będzie możliwe.

W przypadku moderatora technicznego – cały czas zastanawiamy się nad osobą która będzie obejmować to stanowisko, tymczasowo zostawiamy jeszcze pusty stołek.

Jest to pierwszy takowy wpis, będzie ich więcej – będę starał się co jakiś czas napisać takie podsumowania wszelakich spraw nad którymi pracujemy, będziecie mieli wgląd :).

Himiodzio
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez Sebastian Gałus
      Witam i pytam jakie myszki rekomendujecie. Sam używam Logitecha i regularnie wymieniam co dwa lata ponieważ dłużej nie wytrzymują. Każda z nich kosztowała w okolicach 250 zł. Troszkę mnie to denerwuje przyznam szczerze bo zawsze mam nadzieję że ta wytrzyma nieco dłużej. Rozczarowanie nadchodzi jednak już po półtorej roku. Oczywiście wysyłam do serwisu naprawiają i po  pół roku od naprawy mysz umiera. Gram około 3 godzin dziennie czasami dłużej. Będę wdzięczny za sugestie i podpowiedzi.

Zapoznaj się z "rozkładem" forum, to nie jest dział od takich spraw. Pierwszy post i od razu łamiesz regulamin. Daję ostrzeżenie i temat przenoszę do kosza - Himiodzio
    • Przez thenat
      Witam,
      szukam tytułu gry w którą grałem dobrych kilkanaście lat temu.

Strzelanka zręcznościowa w pierwszej osobie, w stylu strzelnicy.
      Obraz dość statyczny, z ukrycia wyskakiwali przeciwnicy i waliło się do nich jak do kaczek. Tłem były chyba zdjęcia więc grafika wydawała się dość fajna jak na tamte czasy. Bardzo grywalna. O ile pamiętam trzeba było tylko przeładowywać magazynek, ale to tak nie na 100% i strzelać ile wlezie

Pozdrawiam
      thenat

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik