Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maxkg82

NOWY KOMPUTER DO 4000TYŚ

Polecane posty

Witam serdecznie. Tak jak w temacie planuje zakup nowego sprzętu a co do potrzeb to już piszę.

Komputer oczywiście ma służyć do grania ale jeszcze oprócz tego do szybkiego renderowania filmów a więc jak rozumiem ważny jest procesor. czytałem że AMD chce wprowadzić nowe karty graficzne ja na tym rynku podzespołów kompletnie się nie znam dla tego tez proszę was o pomoc.

Co do samego budżetu to jak w tytule około 4tyś bez monitora.

Sprzęt będę kupował w ratach tzn. co miesiąc to jeden lub dwa podzespoły dla tego zależy mi na tym by na początek zainwestować w podzespoły które w ciągu 4 miesięcy znacząco się nie zmienią.

Co do procka to zostaje przy Intelu a co do karty graficznej to jest mi bez różnicy ważne by była to dobra karta na długie lata z rezerwą mocy :)

Oczywiście do tego trzeba doliczyć :obudowę, płytę główną,pamięć RAM,zasilacz,kartę graficzną, procek, chłodzenie,stacja dysków combo no i twarde dyski nic więcej.

Czekam na propozycje.

Pozdrawiam

Sprzęt będę kupował w ratach tzn. co miesiąc to jeden lub dwa podzespoły dla tego zależy mi na tym by na początek zainwestować w podzespoły które w ciągu 4 miesięcy znacząco się nie zmienią.

Bez sensu jest takie kupowanie. Uzbieraj całość i wtedy pytaj.

Po prostu nie opłaca się kupować części co miesiąc. Odłóż ten 1000zł z tego miesiąca, jak i z trzech kolejnych i przyjdź na tydzień, dwa przed zakupem.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik