Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ten_Z_Brakiem_Wiedzy

Zewnętrzna karta dźwiękowa na USB do mikrofonu

Polecane posty

Witam.
Poszukuję zewnętrznej karty dźwiękowej, do mojego mikrofonu Trust Starzz(Na wejście Jack 3,5mm), którego zakupiłem tydzień temu. Oglądałem recenzję tego oto mikrofonu u niektórych YT'berów, oraz zakupiłem go. Teraz tylko, poszukuję zewnętrznej karty dźwiękowej do tego mikrofonu. Nie musi ona posiadać/skupiać się na głośnikach, ponieważ ich nie posiadam. Poszukuję karty zewnętrznej (Na wejście USB) TYLKO i wyłącznie do mikrofonu. Mój budżet to 200 złotych, maxymalnie. Oczywiście preferuje coś do 100 złotych, lecz gdy takich się nie znajdzie, budżet skoczy do tych 200 złotych. Chciałbym, żeby takowa karta redukowała szumy...Które są ogrooomne na tym mikrofonie. (https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=ml3qKj7Dk2o Oto przykładowe kilkuminutowe nagranie, skupiłem się na głosie, to co dzieje się w tle to tylko podkład do komentowania).
Za wszystkie odpowiedzi dziękuje, a jakiekolwiek inne potrzebne informacje uzupełnię.
Zapomniałem o nazwie płyty głównej, nie wiem czy jest ona potrzebna. Jest to: MSI A68HM-E33 V2

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować