Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Anarm

Komputer

Polecane posty

A cd głośników w monitorach to nie polecam. Są one głownie instalowane w formie trapezu jako ściany. Dźwięk rozchodzi się do tyłu a nie w stronę słuchacza etc.

Jeszcze jedno pytanko. Czy na tym komputerze pójdzie BF3 na full w rozdzielczosci 1920 × 1080? Jeżeli tak to w ilu mniej wiecej FPS? Czy mam kupić jakieś chłodzenie?

Zestaw mi przyszedł, tylko że karta graficzna jest w osobnym pudełku. Wiecie może dlaczego nie włożyli jej do komputera (komputer jest cały złożony oprócz karty graficznej)?

Kolego, wkładasz kartę do PCI-E (takie podłużne wejście, najczęściej niebieskie lub czarne z zatrzaskiem na końcu, na dole płyty głównej). Podłączasz zasilanie kablem PCI od zasilacza, odpalasz i gotowe. Potem tylko sterowniki, chociaż te mogą być zainstalowane, ale sprawdź.

yeradd podał najlepszy zestaw bierz go jak najbardziej nie waro brać GTX 670 za taką samą cene masz HD 7970 który jest wydajniejszy.

Niekoniecznie można lepszy zestaw złożyć bardziej wydajny pod kątem gier KLIK

Zestaw mi przyszedł, tylko że karta graficzna jest w osobnym pudełku. Wiecie może dlaczego nie włożyli jej do komputera (komputer jest cały złożony oprócz karty graficznej)?

...

Ludzie czytajcie wszystkie posty :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik