Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Trey

Problem z internetem.

Polecane posty

Mam problem z internetem, a mianowicie wieczorami gdy mój ping na ts3 wzrasta do 100-200, nie mogę oglądać streamów w Source/High tylko w Medium i niżej. Wszystko wskazywało by na dostawcę lecz śmiesznym faktem jest to, że w h1z1 i csgo mam ping 20-30, youtube chodzi normalnie, a jak robie speedtest to pokazuje 10 ms. Nie wiem na czym rzecz polega i czym to może być spowodowane. 

System opercajny windows 10. Dodam, że próbowałem wszystkiego wyłączałem update systemu, dosłownie wszystko co mogłem znaleść na internecie. Nic nie pomogło. I tutaj moje pytanie czy może to być wina systemu?. Na windows 7 nigdy takie problemy nie występowały.

Edytowano przez Trey

To mozliwe ze przy obciazeniu skrzynek robia to samo co orange czyli przykrecaja kurek dla danego użytkownika dla konkretnych serwerow. Ja np mialem swego czasu u nich 10mb ale wieczorami twitch max na medium, a jak laczylem sie przez vpn i predkosc spadala z 10 do 3 moglem ogladac na source. Gadanie z nimi nic nie dalo. Zmienilem dostawce.

Ale kolega pisze, że to nie neostrada i ping w grach, w tym samym czasie jest niski. Problem będzie w win lub jakies porty poblokowane lub coś w tym stylu u dostawcy. Jak się okaże, że na innym kompie będzie to samo.

Twitch mi szwankowal a w overwatchu ping 40max, to jest wina ich systemu i blokowania portow, czesto spotykane u dostawcow ktorzy mają wielu klientow a ich infrastruktura nie ogarnia.

Jeżeli chodzi o neo to maja słabe wyście na świat i większość ruchu idzie przez serwery Telii z którą mają umowę. Tam właśnie jest wąskie gardło i dlatego twitch, yt laguje. Teraz jest troche lepiej ale neoo do grania odradzam. Najlepiej jak operator uczetniczy w platformie wymiany ruchu plix, wtedy będzie wszystko ok. Wiadomo czasami awarie są, rozbudowy i takie tam, wtedy może coś szwankować. W tym przypadku nie wiemy co jest. Sprawdzic na innym kompie i tyle, jak pisałem wyżej. Pozdrowionka.

To nie wina systemu. Sprawdzałem na innym komputerze także i jest to samo. Po świętach dzwonie do dostawcy. Dziękuje wszystkim za pomoc. Temat można zamknąć.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik