Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Blake

Potrzebny nowy antywir na pc

Polecane posty

Polecacie jakiegoś darmowego antywirusa? Obecnie posiadam Avasta i po ostatniej aktualizacji wyjątkowo zachodzi pod skórę, jak nie wyłączę osłon to nie odpalę csgo, bf1 itd (nie wykrywa mi wirusów w nich, tylko po prostu jak klikam na grę to się nie odpala)

Polecacie jakiegoś darmowego antywirusa? Obecnie posiadam Avasta i po ostatniej aktualizacji wyjątkowo zachodzi pod skórę, jak nie wyłączę osłon to nie odpalę csgo, bf1 itd (nie wykrywa mi wirusów w nich, tylko po prostu jak klikam na grę to się nie odpala)

AVG free, używam od przynajmniej pięciu lat. Robi co do niego należy, niewidoczny w sensie nie zawracam d. co pięć minut i lekki dla kompa. Daj sobie spokój z platnymi antywirami a już na pewno z nortinem, tylko komputer niepotrzebnie obciąża.

Edytowano przez Dozer

Jesli Twoj komputer to maszyna do pisania to rzeczywiscie NIS Ci go zamuli. Ja go instaluje na kazdym sprzecie i nikt nie narzeka.

edit.

Na szybko z laptopa.

https://zapodaj.net/80ed53481cd38.jpg.html

A potem po internecie krążą legendy z dupy bo jeden z drugim powtarza pierdoły.

Edytowano przez muniek777

Jeśli chodzi o obrażanie ludzi to to forum ko klasa sama w sobie. Kolega prosi o pomoc bo zwyczajnie w świecie się nie zna. Przecież jeśli by się znał, nie prosił by o pomoc i nie wydaje mi się, że czyni go cyt. "debilem". Po drugie prosił o darmowego antywirusa i jeśli sprawdzisz swoje mądre testy to zauważysz, że avg pożera mniej zasobów niż Norton.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik