Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SredniOne

Zapraszam na kanał ! :)

Polecane posty

Witam wszystkich :) Nazywam się Tomek, na kanale widnieje jako Średni. Nagrywam hobbystycznie filmiki z gier, pewnie mało oryginalnie ale 90% poświęcone jest tematyce związanej z counter strikiem ! 

Dlaczego Counter- Strike ? Zacząłem w wieku 15 lat, bodajżę w cs 1.5, aktualnie mam 26 lat i dalej mnie cieszy granie ze znajomymi w tę strzelankę , z tą małą różnicą, że teraz dziele się tym również z Wami. 

Lekko humorystycznie, z ogromnym dystansem z amatorską obróbka filmików.

Strasznie mnie cieszy nagrywanie i bawienie się później w obrabianie tego w wolnej chwili po pracy. 

Zapraszam wszystkich fanów Csa i tych, którzy lubią tę grę troszkę mniej ! 

Pozdrawiam, życzę miłego oglądania, wszelkie uwagi odnośnie czego brakuje, co jest źle,czego za mało, czego za dużo mile widziane ! 

Filmik z tego tygodnia :   https://www.youtube.com/watch?v=kbL9kumWt5A

Link do Kanału :                https://www.youtube.com/channel/UCMpewu4Kh35-5XXQcI9ZlPw

Edytowano przez SredniOne

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez xem3
      SIemka, przychodze z zapytaniem co mam zrobić, gdy po włączeniu rozdziałki 4:3 pojawiają mi się czarne paski.
      Wiem, że jest dużo poradników oraz  wpisów ale żaden z nich u mnie nie działa.
      Moja karta to nvidia Geforce 750 TI a monitor ma rodziałkę 1440x900 (wiem stary ale nie potrzebuje lepszego).
      Próbowałem już zmieniać w panelu sterowania nvidii, w ustawieniach windowsa oraz oczywiście samej gry.

• Przez Himiodzio
      Witajcie

Zgodnie z tradycją otwieram kolejny temat odnośnie IEM Kato.... A nie chwila... Do IEM 2018 mamy jeszcze prawie rok.
      badum tsss
      Zgodnie z informacjami jakie dostaliśmy, kolejny major CS GO odbędzie się 21-23 lipca (dni otwarte) na Tauron Arenie w Krakowie!
      Informacji obecnie dużo jeszcze nie ma - wszelakie info będę wrzucał na dniach, oczywiście jak się coś pojawi ciekawego (tutaj będzie trudno o przecieki - inna firma, inne osoby).

Ze wstępnych informacji, możemy spodziewać się biletowanej imprezy, choć nie jest to jeszcze potwierdzone (choć słabo widzę kolejkę ludzi czekającą cały dzień na wejście na Taurona, nie wiem czy nawet regulamin na takie coś zezwala obiektu).

Dobra, to na tyle na dziś, dla chętnych kilka szczegółów odnośnie drużyn, minorów etc... --->Klik<---

Co do IEMa, w weekend lekko zaktualizujemy topic i czekamy na aftermovie z głównego weekendu .

• Przez luzzek
      Witam.
      Zawsze miałem dobry internet i ping w grze Counter Strike : Global Offensive nie przekraczał 60ms jednak od pewnego czasu mój ping ma stałe 200ms w grze, czasem wiecej i po prostu nie da sie grać. Próbowałem juz zmniejszyć ten ping poprzez takie programy jak WTFast czy Matchmaking Server Picker jednak to nie pomogło :/
      Co najlepsze gdy robie speedtest wyniki są następujące http://www.speedtest.pl/test/143147004
      Dodam też że wszystkie programy w tle są powyłączane działa tylko cs , steam i antywirus, sprawdzanie aktualizacji i tym podobne też mam wyłączone.
      W rodzinie też nikt nie korzysta z internetu

Macie na to jakiś pomysł ?
    • Przez Sein
      Witam
      Mam problem, a mianowicie chciałbym usunąć czarne paski po bokach w Cs:go.
      Lecz tu nasuwa się problem. Próbowałem chyba wszystkiego co wiedziałem i co mi mówili,
      lecz to na nic. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł prosiłbym o podsunięcie mi go.
      Chodzi mi tu o roździelczość 4:3, 1280:1024.

Mój sprzęt:
      Windows 10
      GTX 960

Zanim zrobiłem sobie jakieś 4 miesiące temu formata było wszystko w porządku, lecz po formacie komputera grafika w CS się popsuła i mogę grac jedynie z czarnymi paskami oczywiście jest to tylko na grafice 4:3.
    • Przez SamotnyWILK
      Samotne WILKI

Kanał który jest pasmem porażek, nieszczęść i tragicznych w skutkach działań ale z WILKAMI nie będziesz się nudzić, najtrudniejsze zadania powierz nam.

Rozsiądź się wygodnie i oglądaj

https://www.youtube.com/watch?v=vqzRN9MJBrM

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik