Skocz do zawartości
Brewcio

Komp za 3000zl

Polecane posty

Czesc, mam dostepne 3000zl i chce zlozyc kompa ale niewiem jakie komponenty wybrac, ogladalem morele komp za 3000 ale w sklepie u mnie w miescie goscie chcieli 3400... pomozecie?

Kiedy będziesz ten zestaw kupował?

Jaki masz monitor?

W tych 3000 to sama skrzynka bez systemu czy coś jeszcze?

A co do lokalnych sklepików - licz się z tym, że tam zawsze będzie drożej. Jeśli chcesz tanio to musisz zamawiać w sieci.

No ale nie moge z sieci bo rodzice sie nie zgadzaja... :( mobitor i all mam spoko system trz win 10, chcialbym aby komp nadawal sie do streamowania.

Aha czyli fpsy nie ucierpia ? Bo na necie testowalem rx 480 n+ 4gb i rx 470 n+ 4gb i roznica jest spora a tymbardziej ze ja chcialbym streamowac. Obudowe tez mam xd

Edytowano przez Brewcio

A wlasnie dajcie mi zeatawy bez karty dzwiekowej rly ?

W poprzedniej konfiguracji popełniłem błąd przy doborze płyty głównej, tutaj wersja bez tego błędu :F 

https://www.arest.pl/k-890899

A kartę dźwiękową masz wbudowaną w płytę główną. Nie jest to układ o wysokiej jakości dźwięku, ale w tym budżecie nie można oczekiwać cudów.

Edytowano przez Szczep07

Kurde ja sie boje ze ten komp nie wypali na stremach nie masz czefos sprawdzonego?

Bo ja juz kupowac chce

Mam coś sprawdzonego do streamowania, ale kosztuje z 2000 zł więcej.

i5 do streamu? Ja nie jestem przekonany, używałem i5 do streamowania, ale nie robiła nic innego. Jak połączysz stream + granie na tym i5, to ani stream nie będzie sensownej jakości, ani granie nie będzie zbyt przyjemne. 

A jak nic nie pojdzie to chociaz pod nagrywanie na yt, wiem ze to nie duze pieniadze dla wielu ale jednak dla mnie to dosc spora sumka. Stream moglby chciaz na niskich jakosciach byc puszczany ale zawsze, a nagrywanie napewno byloby w lepszej jakosci. Monitor system itp. mam tylko komponenty

Edytowano przez Brewcio

Dokladnie to na ten dysk Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX) a to ta kosc Pamięć HyperX DDR4 Fury Black, 8GB, 2400MHz, CL15 (HX424C15FB/8)

to jaki wtedy procesor ty polecasz ? na pewno nie i7 bo nie stać mnie, a i tego gtx 1060 na rx 480 nitro + dało by się zamienić ? czy nie będzie współgrało ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik