Skocz do zawartości

Polecane posty

Jestem Kocyk i chciałbym zaprosić was na swój kanał na youtube !

Co możesz zobaczyć u mnie , i jaki jestem?

-CS:GO aktualnie gra w którą najwięcej gram

-Szukam sposobów na zarobki na skiny

-Uwielbiam też piłkę nożną, gram w klubie i jeżdżę na mecze <3

-Moją pierwszą grą była Fifa 11 aktualnie na kanale jest Fifa 17 :)

-Jestem osobą pozytywną ,lubię się wygłupiać ale czasem mam też chwile słabości i niekiedy coś rozwalę :P

-Jestem otwarty na pytania , mam dystans do siebie .

-Jeśli robię live to nie z przymusu tylko jak mam ochotę, ponieważ wiem ze jak coś robię na siłę to to niema sensu

:D :D :D Jeśli doczytałeś dotąd to zapraszam ciebie do siebie na kanał https://www.youtube.com/channel/UCGTRPNqGIh8dq6w9w_jRZSA

Z góry dziękuję za każde przeczytanie i zainteresowanie i polecam się na przyszłość B) B) B)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez archo55
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Podjąłem próbę stworzenia luźnego kanału o newsach i ciekawostkach ze świata MMO. Dziś wypuszczam swój pierwszy film i chciałbym poprosić was o konstruktywną krytykę, gdyż jak wiemy to ona prowadzi do doskonalenia tego co robimy!
      Jest to mój pierwszy testowy film!

Jeżeli podoba się Wam format oraz sam film zapraszam do śledzenia mojego kanału na YT, w środę ukaże się film o najlepiej zapowiadającym się Polskim MMO!
      Pozdrawiam, MMO Maniac!
    • Przez AK.
      Siemanko
      Mam problem z ekwipunkiem w Counter: Strike: Global Offensive. Otóż niedawno, na stronce casedrop.eu otworzyłem skrzynkę i wypłaciłem skina. Gość, z którym się wymieniałem może był lekko podejrzany (miał 0. poziom steam i od niedawna był na steamie - jakieś 2 czy 3 miesiące), ale mi się spieszyło i się wymieniłem. Na steamie w ekwipunku wszystko wygląda ładnie, jednak gdy odpale csa i wejdę w ekwipunek mam takie piksele jak na załączonym screenie. W grze wszystko wygląda ładnie, nie ma problemu, jedynie w ekwipunku to dziwnie wygląda. Ktoś wie co z tym zrobić? Jak to naprawić? Czy może jak najszybciej pozbyć się skina?
      Z góry dzięki za wszystkie odp.  

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez eFragers Camper
      Witam mam problem z CS:GO  mianowicie podczas gry mam "latające" fps od 50-90 bez przerwy, nie mam stałych fps nawet po ustawieniu max 60 jak i lekkie  ścinki gry nieznaczne ale są
      wszystkie ustawienia mam na najniższe, dodam, że przed aktualizacjami miałem około 120 fps i gra nie ścinała tak bardzo jak teraz chociaż, też trochę ścinała
      Podam specyfikacje pc:
      Win 7 64bit
      NVIDIA GeForce GTX 750
      AMX athlon X4 860K 3,7 GHz
      Ram 8 GB
      Gram na rozdziałce 1360x768 jest to podstawowa rozdzielczość mojego "monitora" (w zasadzie to telewizor z taką rozdzielczością) także niemożliwe jest zmienienie rozdziałki choć uważam że nie będzie to konieczne, gram bez żadnych włączonych programów w tle poza ts lub discordem 
      Komputer jest wyczyszczony na glanc, nie grzeje się, nic nowego co mogło by mu zaszkodzić nie instalowałem, spójność plików i defragmentacja dysku zrobiona, komputer przeskanowany
      gra uruchamia się na parametrach" -threads 4 -nod3d9ex -nojoy -high -novid" próbowałem włączać grę na różnych konfiguracjach tych komend lub bez nich, bez efektu 
      Dodatkowo jeśli ktoś ma cfg z min ustawieniami bez żadnych zbędnych rzeczy obciążających gra to chętnie przyjmę
      Nie wiem czy to kwestia optymalizacji cs'a czy czegoś innego ale jako wyznacznik podaje przykład GTA V które bez żadnego problemu lata na średnich detalach, bardzo proszę o jak najszybszą pomoc

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik