Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TediPL

Nie mogę przenieść plików z dysku D na dysk C

Polecane posty

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez Glock
      Do 31. lipca możliwe jest wykupienie abonamentu Xbox Game Pass na 3 miesiące w cenie 29 złotych. Normalna cena to 40zł miesięcznie, więc warto skorzystać. Abonament zakupić można przez sklep Microsoft Store lub aplikację Xboksa.  Promocja dostępna tylko dla osób, które nie posiadają aktywnej subskrypcji.
      Link do promocji: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/0005
      Gry dostępne na Windows 10:
      Gears of War 5 Gears of War Ultimate Edition Sea of Thieves State of Decay 2 Quantum Break ReCore Halo Wars 2 Poza tym na Xbox One dostępne są również takie gry jak:
      Rocket League The Division Fallout 4 Halo 5 Rise of the Tomb Raider The Elder Scrolls Online i wiele, wiele innych, pełna lista tutaj: https://www.xbox.com/en-us/xbox-game-pass/games Warto wspomnieć, że do oferty Xbox Game Pass trafiać będzie każda nowa produkcja Microsoftu. Tyczy się to również Forzy Horizon 4, której premiera 2. października łapie się jeszcze w 3-miesięczny okres posiadania tej subskrypcji. Jeśli więc chcecie w niskiej cenie ograć FH4 w dniu premiery to lepszej okazji prawdopodobnie nie znajdziecie.
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez Tasaka
      Witam serdecznie,
      Pojawił się u mnie problem z grą Rust. Otóż zawsze grałem na jakości good i zużywało mi to około 5GB RAMu. Chciałem wczoraj pograć i gra się nie uruchamia ponieważ zużywa mi ponad 9GB RAMu... Musiałem zmniejszyć jakość grafiki na najniższą i zużywa mi na niej 6.5GB. 
      Co może być powodem takiego zwiększenia pamięci podczas grania? Zaznaczę że sam system zabiera mi około 1.5GB. Dodatkowo podczas grania wszystkie inne programy i aplikacje mam wyłączone by nie zjadały mi dodatkowej pamięci. 

Oto moja specyfikacja:
      Procesor - Intel Core i3-4130 
      Graphics - AMD Radeon HD 7700 Series 
      Motherboard - Gigabyte H81M-S 
      RAM DDR3 - 8 GB

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu