Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Raven'''

Na jakich ustawieniach BF3 na moim kompie?

Polecane posty

Na jakich ustawieniach pójdzie mi BF3 ?

Chodzi mi o płynną grę

Mam:

Win 8 Pro

intel core i7 3.4

gigabyte gtx 660 3gb ti z 3 wentylatorami

płytę gigabyte b75 d3v

ram 8gb hyper x

dobry zasilacz

Monitor Full HD syncmaster samsung s24b370 24" 

Interesuje mnie rozdzielczość full HD. Chyba że poradzicie coś innego? 

Z góry dzięki ;)

W Battlefield 3 pograsz raczej na ultra (wszystko wymaksowane) w 60 klatkach na sekundę. Jaki masz dokładnie procesor, bo domyślam się, że coś z przekroju i7-2600k?

A skoro ramy hyperx, chodzi o kingstony 1600mhz? I jakiego są koloru?

@Edit, dokładnie - wszystko na maksa. http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/geforce-gtx-660-ti/strona/18074.html

właśnie chodziło mi głównie o BF3 multi, aby to fajnie i płynnie chodziło  :D  dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję, że w Bf4 też pogram na takich ( single ultra, multi - wysoki/z przełożeniem na dostosowane niektóre średnie) Pozdrawiam  ;)

Będzie mieć stałe 60 klatek w multi. Karta testowana przeze mnie dzisiaj. A jeśli chodzi o osoby, które mówiły inaczej, skąd czerpiecie swoje informację, bo nie wiem?

Nie będzie miał stałych 60FPS na multi na Ultra , kolega ma tą kartę i widziałem jak to wygląda , i włącz czasem live rocka z BF3 czasem widać FPS on ma GTX 680 a nieraz ma spadki.

Nie będzie miał stałych 60FPS na multi na Ultra , kolega ma tą kartę i widziałem jak to wygląda , i włącz czasem live rocka z BF3 czasem widać FPS on ma GTX 680 a nieraz ma spadki.

No tak, ty wiesz lepiej oglądając rocka na livie, niż ja na co dzień posiadając gtx 680, - nigdy w życiu nie miałem mniej niż 75 klatek w bf3 na ultra. I jakiś czas temu testowałem gtx 660 ti. GTX 660Ti to taki kastrat gtx 670, LUDZIE, skąd wy czerpiecie te informacje, proszę was, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/geforce-gtx-660-ti/strona/18074.html

pewnie, pewnie, tak, tak....

Nie rock, tylko ja. Gram na ultra detalach, zresztą rozmawiałem właśnie z osobą, która posiada gtx 660 Ti.

"Ja mam 660Ti, po OC bezproblemowo trzyma ponad 60 FPS. Są niektóre mapy gdzie spada do 55 (głównie z paczki strike at karkand). Gram z 4xMSAA, wszystko na ultra i maksymalny zasięg widzenia. Generalnie brak problemów z płynnością. Bez OC od 45-75 FPS, po OC 55-90 w zależności od sytuacji."

Niestety :)

Gość faroxim   
Gość faroxim

@Up teraz jakiś moderator powinien zrobić coś za niego i połączyć jego posty...

Karta nieźle śmiga w bf3 na ultra(grałem u kolegi ;p),więc nie wiem skąd u ROya te wąty.

RoyWest przynajmniej potrafił napisać coś konkretnego na temat moich pytań, i wszystko według mnie jest czytelne i w porządku. Więc zamiast się kogoś czepiać, sam wypowiadaj się na temat postu, a nie spamuj i psuj atmosferę.

To co napisałem nie jest spamem. Jeżeli nie wiesz co to jest spam, to przed użyciem tego słowa zapoznaj się z jego dokładnym znaczeniem. Zwrócenie komuś małej uwagi na temat edycji postów, nie psuje atmosfery lecz pomaga utrzymać na forum jako taką przejrzystość. Poza tym nie sądzę aby RoyWest czuł się urażony, gdyż wyjaśnił dlaczego  tak zrobił, i jestem szczerze przekonany że gdyby mógł, starałby się edytować posty. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Konrad1368
      Cześć! Zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia xbox'a do tego monitora ASUS VW223D, który nie posiada wejścia hdmi.
      Jedyne wejście jakie jest to vga. 
      Myślałem nad zakupem przejściówki vga na hdmi i tutaj właśnie zadaje sobie pytanie  czy to w ogóle zadziała? 
      Monitor ma już troche lat.
      Nie znam się na tym za bardzo dlatego wolę zapytać zanim wydam bezsensownie pieniądze  :/ 
      Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
    • Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez Arcyk_Gaming
      Witajcie
      Jestem ArcyK i mam 30 lat. Regularnie nagrywam na YT od listopada zeszłego roku choć kanał mam tam od bardzo dawna! Nagrywam gameplaye z gier, poradniki do nich, sporadycznie uboxingi sprzętu i gier, a także bije rekordy w grach bądź wykonuje wyzwania zaproponowane przez widzów. Staram się by mój kanał był różnorodny i by każdy znalazł coś dla siebie. Staram się robić live'y, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, więc po prostu nagrywam i wrzucam filmy gdy wiem, że nie dam rady streamować. Czasem rzucam troszkę mięsem w filmach, aczkolwiek staram się by pozostało to w granicach zdrowego rozsądku i nie korzystania z nich jako przecinki. Po prostu gdy gram to jestem sobą i od razu pokazuje swoje emocje. Zaskoczenie, śmiech związany z daną sceną czy też po prostu frustracje i wkur.... Nie robię nic pod publiczkę (pewnie dlatego mam tyle widzów ile mam ^^), po prostu jestem sobą. Najlepiej zobacz i oceń sam . Dzięki za możliwość zareklamowania kanału!
      Pozdrawiam, Artur
      AKTUALNIE NAGRYWANE SERIE GIER: FAR CRY 5 i ASSASSIN'S CREED ROGUE i KONIEC GTA V + pojedyncze filmy z innych gier np. BATTLEFIELD 4 MP
      LINKI:
      Subskrybcja kanału - https://tinyurl.com/y8c6rccq
      Strona na Facebooku - https://tinyurl.com/ydh8p7t4
      Strone na Twitterze - https://tinyurl.com/y84y5y2z
      LINK DO KANAŁU: https://www.youtube.com/user/ARCYK
      ZWIASTUN KANAŁU: 

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez Liquirion
      https://www.youtube.com/channel/UCyhjHeJB233BNnQ-mwNf2zw
      Zapraszam na mój skromny kanał poświęcony, jak narazie, w pełni grze Rocket League. Staram się dodawać odcinki jak najczęściej mogę, jestem skłonny do jakiejkolwiek współpracy (:
      Pozdrawiam, miłego oglądania

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik