Skocz do zawartości
EddyM

Przygody wesołych silverów [LEAGUE OF LEGENDS]

Polecane posty

Zapraszam na mój kanał gdzie znajdziecie raczej śmieszne akcję(nie liczcie na LSC "plejsy") i dziwne aczkolwiek czasami bawiące poczucie humoru. Kanał rozwijać się będzie w miarę upływu czasu, mile widziane komentarze oceniające wideo(pozytywne oraz konserwatywna krytyka).Na chwilę obecną na kanale pojawia się tylko gra League Of Legends, ale mam także w planach rozpoczęcie innych serii.Mam nadzieję, że jak na początkującego "youtubera", nie jest aż tak tragicznie jak mogło by być. Dziękuje wszystkim z góry za odwiedziny mojego kanału :)

Link do kanału:https://www.youtube.com/channel/UC95N6_bssBdJMtv8ZRACVeA

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ajmi_
      Hej! 
      Nazywam się Rafał, ale w internecie bliżej znany jako Ajmi_
      Obecnie streamuję i staram się znaleźć czas żeby porządniej uderzyć w nagrywki na youtube.

W tym miejscu chciałbym podzielić się z Wami moim dzieckiem, mianowicie największym poradnikiem do Shaco (League of Legends).
      Jestem jednym z trzech najbardziej znanych streamerów tej postaci na twitchu.

https://www.youtube.com/watch?v=jZEPBZ9wgWY

Ponadto zachęcam do obejrzenia innych filmów na kanale!
      Głównie gry z gatunku horror.
      Pozdrawiam!
    • Przez 5hadow
      Cześć!

Nazywam się Dawid, jednak w sieci posługuję się pseudonimem 5hadow. Mam 21 lat i od kilku miesięcy prowadzę kanał poświęcony grom. Głównie skupiam się na League of Legends, bo mam w tej grze spore doświadczenie (gram od beta testów), lecz od czasu do czasu pojawiają się też inne, najczęściej sieciowe gry. Staram się rozmawiać z widzami, odpowiadać na ich komentarze, pytania i prośby - na tym zależy mi najbardziej. Zresztą, sam zobacz i oceń:

5hadow - niepowtarzalny kanał o grach 
    • Przez Uorcar
      Temat jest głównie skierowany do fanatyków gry League of Legends. Jestem początkującym youtuberem, a dodatkowo dobrym graczem Lola. Postanowiłem, że podzielę się swoim doświadczeniem, stylem gry, moim myśleniem i podejmowaniem decyzji z perspektywy pierwszej osoby. Jakiś czas temu nagrałem pierwszą serię, w której biłem ludzi z niższych dywizji, jednak to nie było to, co sprawiało mi przyjemność. Dlatego na zupełnie nowym koncie dobiłem do wysokiej ligi (aktualnie Diament 2 43 LP) i brnę w kierunku challengera. Filmy będę starał się dodawać co dwa dni. Staram się utrzymać różnorodność pozycji, jak i postaci, jednak jak każdy wie, ciężko dostać na soloq to, co aktualnie chce się zagrać. Gry prowadzę w sposób spokojny, nie obrażam żadnego gracza i staram się cały czas mówić na temat danej sytuacji lub dawać porady do lepszej gry na soloq. Każda łapka w górę i subek daje mi dodatkową motywację do tego, co robię. W tym momencie wrzuciłem 2 filmy, trzeci został już nagrany i wrzucę go w piątek (chcę utrzymać systematyczność). Zapraszam do obejrzenia, wszystkie pytania lub specjalnie prośby zagrania postaciami możecie pisać w komentarzach pod filmami.

Pierwszy meczyk: https://www.youtube.com/watch?v=xyR_5Xpkji4
      Drugi meczyk: https://www.youtube.com/watch?v=fSdsI5h3hRg
    • Przez Innerak

Witam wszystkich jestem tu nowy i chciał bym zaprezentować wam, kanał prowadzony wraz z kolegą. Proszę o odpowiedzi typu :

*Co możemy poprawić (oprócz tego że mamy małą aktywność ale to poprawiamy od 20 czerwca co jest napisane na kanale)
      *Ile powinny trwać odcinki
      *Czy mamy gadane 
      *Albo co powinniśmy dodać lub usunąć

Gry które nagrywamy do tej pory :
      -League of legends
      -Ghost Recon Online
      -Battlefield 3 (dojdzie teraz)
      -Battlefield 4 (Aktywność100% większa będzie)
      -Margonem
      -Hero Zero

Mamy zamiar także zająć się prezentacja:
      *Rowerów
      *Nauki trików na Bmx (Jak będzie dużo chętnych ;D)
      *Prezentacji replik Asg

Jak widać kanał nie tylko o grach. Ale będziemy się starać aby był to większy nacisk na Gry niż na poboczne filmy na kanale 

Intra wszystkie są robione przez nas, możecie je też ocenić ,było by miło:)

Link do Kanału  ------->https://www.youtube.com/user/GamingStudioCreative

Czekamy na wasze odpowiedzi i rady 

• Przez Ragnox
      Cześć, dzisiaj Gimper wrzucił materiał z Rockiem jak grali w LoLa i całkiem ciekawie to wyszło, pewnie na 2 filmach które nagrał Gimper się skończy ale nic nie wiadomo. Wiekszość pewnie się zdziwiła bo Gimper często nabijał się z Rocka w swoich filmach, a gdy ktoś wspomniał coś o Gimperze na livie u Rocka zostal zjechany.
      Jak Rock tutaj zajrzy to liczę, że odpowie na pytanie czy ma zamiar jeszcze coś nagrać z Gimperem, a co wy sądzicie o tym, żeby Gimper nagrywal z Rockiem?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik