Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ZeoX

Komputer do 3600 zł

Polecane posty

Cześć, zamierzam zakupić komputer za kwotę maks. 3600 zł. Jako, że nie jestem znawcą w tym temacie to prosiłbym o możliwe złożenie jakiegoś zestawu mieszczącego się w tej kwocie :)

1. Jak wcześniej mówiłem, mam budżet 3600 zł

2. Komputer będzie używany w szczególności do gier oraz zwykłych czynności jak surfowanie po internecie i oglądanie filmów

3. Monitor, który posiadam ma rozdzielczość Full HD i w miarę możliwości w grach zamierzam stosować właśnie ją (LG 24MP48HQ-P)

4. Komputera podkręcać nie będę

5. Jako, że całe życie przesiedziałem na laptopach nie posiadam żadnych podzespołów, które mógłbym przełożyć do nowego komputera

6. Chciałbym móc posiadać dysk HDD o pojemności 1TB, SSD o pojemności 120-128GB (więcej nie potrzebuję) oraz 8GB pamięci RAM. Zależy mi na jak największej wydajności, ponieważ planuję na nim grę w nowsze tytuły takie jak: Battlefield 1, Dishonored 2, itd.

7. Kupno planuję na koniec tego miesiąca

Za wszystko dziękuję :)

Edytowano przez ZeoX

Ode mnie taka propozycja KLIK bez problemu zagrasz w takie tytuły gier jakie wymieniłeś na przyzwoitych ustawieniach graficznych.

Ewentualnie w tym zestawie można zmienić kartę graficzną na GTX 1060

Ode mnie taka propozycja KLIK bez problemu zagrasz w takie tytuły gier jakie wymieniłeś na przyzwoitych ustawieniach graficznych.

Ewentualnie w tym zestawie można zmienić kartę graficzną na GTX 1060

Zestaw niezły, jednak przyznam, że jestem lekko niezadowolony (szczególnie z karty, ponieważ liczyłem, że za ten budżet uda się złożyć coś z GTX 1060 6GB) dlatego udało mi się zwiększyć budżet na tyle ile się dało:  ok. 3860 zł. Opierając się na zestawie złożonym przez Ciebie stworzyłem coś takiego: http://www.morele.net/inventory/info/7j791u/ (od razu tłumaczę: mimo, że w koszyku pisze, że do zapłaty jest 3957 zł to żeby było jasne mam kod na montaż za 1 zł, więc jak mówiłem cały koszt wynosi 3860 zł)

Gdyby ktoś był skłonny ocenić ''mój'' zestaw i poinformować mnie czy wszystkie podzespoły są ze sobą zgodne to byłbym bardzo wdzięczny :)

Zestaw niezły, jednak przyznam, że jestem lekko niezadowolony (szczególnie z karty, ponieważ liczyłem, że za ten budżet uda się złożyć coś z GTX 1060 6GB) 

Czemu niezadowolony? RX 480 jest tańszy ma więcej pamięci ram co prawda w DX11 przegrywa z GTX 1060 pod względem wydajności ale w za to w DX12 lepiej sobie radzi RX 480 i tak już zostanie a powiem więcej będzie coraz lepiej i z czasem wyprze GTX w cenie do 1200zł nie znajdziesz lepszej karty graficznej.

Co do zestawu jest poprawny wszystko kompatybilne ze sobą skoro Ci odpowiada można zamawiać. 

Ten RX 480 podany przez MTS wydaje się być przyzwoitym wyborem, aczkolwiek razi trochę zaledwie 2-letnia gwarancja przy karcie za takie pieniądze.

A co do Twojego zestawu to jest ok.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.
Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego
chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/
to ta usługa.
Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne
chłodzenie na procesor
http://www.morele.net/montaz-komponentow-od-3-elementow-wraz-z-dodatkowym-chlodzeniem-690846/
W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać
O44Y129AC8
i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Blade 16GB
https://www.morele.net/pendrive-sandisk-cruzer-blade-16-gb-001043360000-sdcz50-016g-b35-288752/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A
i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik