Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bonq

OBS, donate.

Polecane posty

Siema moglibyście uświadomić mnie jak to jest z donejtami na livie na yt? Chodzi o to jakiej strony muszę użyć, żeby te pieniądze otrzymywać, oraz jak połączyć tą stronę z twichalerts żeby wyskakiwało powiadomienie o wpłacie. 

Używasz np streamlabs (taka strona dla streamerów) pobierasz oprogramowanie które generuje plik tekstowy który jest odświeżany i jak ktoś da donate w pliku pojawia się o tym info i wyskakuje na streamie. Większość stron z donatami wypłaca na paypal

Możesz wybrać przechwytywanie monitora, ale to też różnie działa z różnymi programami/grami i do każdego trzeba pokombinować. Z reguły pomaga przełączenie się na tryb okienkowy bez ramek (borderless).

Stron jest bardzo dużo. Jedną z bardziej popularnych jest https://www.tipeeestream.com/. Tworzysz tam scenę, którą potem wklejasz do OBS przez CL browser. Na internecie jest wiele poradników. Wracając do stron - w grudniu została otworzona polska strona https://clickdonate.me/. Spoko opcja, bo są różne rodzaje dotacji.  nawet przez skiny do csa ;d 

Ja osobiście polecam www.livemsg.pl. Proste to ustawiania, wyświetlają kto doładował, za ile i np jego tekst. Możliwość ustawienia statusu na co zbierasz, dźwięku. Możliwości jest dużo i kilka form płatności! :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik