Skocz do zawartości
RastaM

Problem z klatkowaniem live twitch.

Polecane posty

Witam.

Pisze z prośbą o pomoc w sprawie prowadzenia live na twitch. Z góry informuje, że komputer jaki posiadam nie jest dobrym sprzetem ale zapytac moge jakie sa powody klatkowania. Poniżej macie wypisane parametry komputera oraz łącze.

Intel core 2duo 2x 3.0Ghz

Nvidia geforce gt430 albo 470

6gb ramu

Upload 4-6mb

Bitrate jak ustawie nawet na 800 scinki i tak sie nie zmieniaja jedyne co udalo mi sie zauwazyc ze na poczatku live jest okey przez jakies 15 sec pozniej katastrofa. Zapomnialem dodac ze live prowadze za pomoca obs i nie do konca udalo mi sie przeczytac informacji jaka wyrzucil mi obs w lewym dolnym rogu aplikacji cos z powolnym klatkowaniem czy cos takiego. Utrata klatek wynosi 0.5% wiec to nie to...

Nie rozumiem takich ludzi. Żeby streamowac trzeba miec odpowiedni sprzet. Tak samo jak do rajdów trzeba miec odpowiednie auto. Ty probujesz streamowac na kalkulatorze, tylko nie wiem po co. Ludzie i tak nie będą oglądać pikselozy na ekranie. Żeby osiągnąć sukces najpierw musisz zainwestować. Nie masz kasy? Bardzo mi przykro ale nie postreamujesz. Pogodz sie z tym.

Teraz postaram sie wytlumaczyc o co chodzi znajomy przy slabszym sprzecie prowadzi live bez zadnej zcinki i nie chodzi mi tu o to ze pragne robic stream tylko od czefo to zalezy.

Wypisując w liście rzeczy stosuje się spójnik " i ", np. "mam to i to", a taką operację wykonał autor w pierwszym poście. Zrobił wyliczankę posiadanego sprzętu, a nie możliwe jego kombinację.

Szczerze? Teraz to na siłę próbujesz bronić swojej racji. Myślałeś, że złapiesz autora na tym, że nie wie jaką kartę posiada dlatego podał dwa modele. Niestety spotkała Cie przykrość bo autor ma obydwie karty i teraz na siłę próbujesz robić  z siebie magistra polonistyki.

Według mnie i regulaminu należy podać specyfikacje komputera który się posiada.

PC autora składa się z jednej lub drugiej karty a nie jednej i drugiej. Użycie spójnika "i" oznaczało by, że działają one jednocześnie co jest niemożliwe.

Witam.

Pisze z prośbą o pomoc w sprawie prowadzenia live na twitch. Z góry informuje, że komputer jaki posiadam nie jest dobrym sprzetem ale zapytac moge jakie sa powody klatkowania. Poniżej macie wypisane parametry komputera oraz łącze.

Intel core 2duo 2x 3.0Ghz

Nvidia geforce gt430 albo 470

6gb ramu

Upload 4-6mb

Bitrate jak ustawie nawet na 800 scinki i tak sie nie zmieniaja jedyne co udalo mi sie zauwazyc ze na poczatku live jest okey przez jakies 15 sec pozniej katastrofa. Zapomnialem dodac ze live prowadze za pomoca obs i nie do konca udalo mi sie przeczytac informacji jaka wyrzucil mi obs w lewym dolnym rogu aplikacji cos z powolnym klatkowaniem czy cos takiego. Utrata klatek wynosi 0.5% wiec to nie to...

Przede wszystkim sprawdź, czy masz ustawione 30 FPS, bo przy bitrate >1Mb, możesz zapomnieć o takich wartościach. Ustawienia > Obraz > typowe wartości FPS

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik