Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mephisto21

Problem z Minecraft, TeamSpeak3 oraz serwisem Dogry.pl

Polecane posty

Witam mam problem dotyczący Minecraft, TeamSpeak3 i serwisem Dogry.pl. Chodzi o to że gdy wchodzę do gry i próbuję wejść na serwer multiplayer to mi pokazuje jak bym nie miał internetu a go mam. Tak samo dzieje się z Dogry.pl i Ts3 na 1 serwer nie mogę wejść, ale jeszcze wczoraj mogłem. Zadziało się to w momencie gdy mniej więcej o północy wyłączył mi się internet na parę sekund, następnie próbowałem wejść na serwer Ts3 i pisało: "Połączenie z serwerem nie powiodło się". Następnie zresetowałem internet i spróbowałem jeszcze raz i wyświetliło się to samo. Wszedłem do przeglądarki żeby sprawdzić czy na pewno mam internet no i miałem próbowałem także spytać się kogoś na dogry.pl lecz nie działał. Do tej pory się tak dzieje próbowałem odinstalowywać Ts3 oraz minecraft lecz nie skutkowało, a wszystko inne działa. Jeśli wie ktoś coś na ten temat to proszę o odpowiedź z góry dziękuje.

Albo dostawca ci blokuje dns(co raczej w tych czasach jest nie możliwe) albo masz źle skonfigurowany router(login haslo, dns dostawcy są źle podane). Wymieniałeś router ostatnio lub coś zmieniałeś w ustawienia? I od kiedy to się dzieje?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik