Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Riviek

Problem

Polecane posty

Witam mam problem który zaczął się dzisiaj a jako że próbowałem różnych rzeczy by naprawić ten problem który ciągle jest piszę tutaj.. Dokładnie chodzi o to że nie mogę połączyć się z platformą steam mimo że internet działa ciągle wyskakuje opcja offline mode razem z tym problemem pojawił się problem przy originie mogę się zalogować normalnie bez problemow ale jeśli wbije na battleloga i próbuje dołączyć do servera po pewnym czasie łączenia się wyskakuje komunikat "You were disconnected from EA online (1)" także reszta gier od EA które mam nie łączą się z netem czyli NFS:MW i SWTOR... razem z tym także nie mogę zalogować się na clienta lola... Natomiast dla testu logowałem się na bn'ie nie mam problemu z dołączeniem do gry na Diablo 3, na Tere online także bez problemu wbiłem, DoC tak samo działa nie mam pojęcia co to za problem =d servery gier na które nie mogłem się zalogować były online w momencie próby połączenia się z nimi..

Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu.

Sądzę że problem rozwiązany pogrzebałem trochę w internecie i dużo ludzi ma tak samo problem z połączeniem się do lola czy steama... wychodzi na to że jest to awaria neostrady gdyż nawet się nie da do nich dodzwonić z reguły tak mają przy awarii... a nawet niekoniecznie awaria =d w jakimś konkretnym celu blokowane są prawie wszystkie strony www z końcówką .com....

jeśli ktoś także ma neostrade odsyłam tutaj:
http://www.orange.pl/kid,4002278347,id,2423101136,title,Blokowanie-stron-serwerow-przez-neostrade,forumthread.html

Mam nesotradę 40mb/s i nie miałem ani wczoraj tego problemu ani dzisiaj . 

ogolnie w różnych województwach ludzie mają problem z tym że nie mogą łączyć się ze stronami z .com lub nie mogą wchodzić na platformy czy clienty gier typu steam, origin czy client lola a także konsolowcy mają problem z łączeniem się z usługą Playstation Network... i to nie ważne od prędkości ale jesteś jednym z tych co problemów nie mają nie wiem na czym to polega.. w każdym razie jeśli ktoś dalej ma takie problemy to z tego co piszą/mówią chociaż mi się do nich nawet dodzwonić nie udało to "usterka" ma być usunięta do godziny 15:00.. ciekawi Mnie czy sobie poradzą =D jeśli nie to BoK zawsze czeka na telefony =D

Jeżeli usterka została usunięta to spoko :P  Ważne jest abyś sprawdził czy w ogóle masz połączenie jakiekolwiek z siecią. Posprawdzaj łącza, modemy (wszystko co związane z netem). Jeśli coś będzie nie tak napisz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik