Skocz do zawartości
Himiodzio

Pierwszy zlot forum jarock!

Polecane posty

Tak serio - Wrocław byłby spoko. Można iść na piwo, dużą grupą ogarnąć strzelnicę na przykład, potem zaś na piwo, zrobić Rockowi wjazd na chatę itp. Mam tam też upatrzony hotel z pokojami dwuosobowymi za 130 za dobę. Wiem, ciekawe jak jasna cholera :D Ew. jeziora wielkopolskie, jakiś grill czy coś.

Teraz druga sprawa - czy za wakacje przyjmujemy standardowo lipiec i sierpień, czy czerwiec na przykład? Chodzi mi o to, że ja dopiero 20 czerwca mam lot powrotny ze Stanów do kraju.

Czerwiec chyba będzie terminem który z góry odpada - okres sesji, (zależnie od roboty) dużego zapierniczu w robocie (wtedy o dziwo trochę osób bierze wolne "ucieknę od tłumów w lipcu i sierpniu) - więc wydaje mi się, że najlepiej nastawić się na lipiec sierpień.

Czy hotel to dobry pomysł? Wydaj mi się bardziej, że jakiś domek nad jeziorkiem będzie najlepszą opcją + czasem i tańszą opcją.

Jedynie co można już na 100% potwierdzić, że "kierujemy" się w dwie noce: piątek-sobota, sobota-niedziela (tak, aby każdy nie musiał brać wolnego w robocie :D).

Ja też :kappa: Kamil, ty masz chyba jakiś domek, nie? Byś tylko haracz od wszystkich (oprócz mnie oczywiście) wziął :D

@Edit: nie ważne, już obgadaliśmy.

Edytowano przez SoldierPL

Zacznę dokładnie szukać wszystkiego przed IEMem, a już "szczegółowe" (czyli zapewne cena etc...) dane podam po intelu.

Więc jest jeszcze czas dyskutować i wstępnie zgłaszać swoje chęci! :D

Napisano (edytowany)

I co z tym? :P

Miałem jutro właśnie stworzyć post, ale jak już padło pytanie, dziś odpowiem :).

Trochę spraw mi przybyło i szczerze sam się w nich pogubiłem.

Cały ten zlot zszedł na bok, choć w tym wypadku było więcej innych rzeczy i projektów, które musiałem zawiesić.

Żeby też nie było, trochę podziałałem jeszcze po dacie ogłoszenia całości, popytałem etc... Ze wszystkich informacji jakie dostałem, troszkę za późno całość została ogłoszona (za późno jak na taką datę i wszelaką organizację). //znaleźć i zarezerwować samo miejsce w tym wypadku to pół biedy//

Wstępnie całość przekładam na lato 2018, cały topic ze szczegółami myślę, że pojawi się we wrześniu/październiku (data, miejsce, cena, zapisy).

W okolicach sierpnia jeszcze raz będę chciał, aby każdy podał swoje sugestie, propozycje miejsca etc... Oczywiście dalej bierzemy pod uwagę wypad na weekend (2-3 noce).

Myślę, że takowa opcja będzie najlepsza i organizacja będzie dopięta na ostatni guzik :) + każdy zainteresowany będzie wiedział w jaki dzień wziąć sobie dzień, dwa wolnego :).

//Do czasu prac na FORUM 2.0, temat wstrzymany - wrócimy do niego jeszcze :)

Edytowano przez Himiodzio
26.08

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik