Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
k5+1

K5+1, sesje RPG Warhammer

Polecane posty

Z uszanowaniem : )

Chcielibyśmy zaprezentować wam nasz kanał na YouTube K5+1, na którym rozgrywamy sesje RPG. To, co nas wyróżnia na tle innych sesji online to nasze podejście do tematu. Każdy z naszych graczy wciela się poza swoją postacią także w te niezależne, co sprawia, że naszych sesji słucha się jak dobre słuchowisko. Często też prezentujemy fabułę z różnych perspektyw i wydarzeń przejmując na chwilę kontrolę nad innymi postaciami, które także mają wpływ na przebieg fabuły. To wszystko sprawia, że nasze sesje są ciekawe nie tylko dla nas graczy i mg, ale i dla osób które nas oglądają. Mamy głowy pełne pomysłów, świetnego Mg, a  potrzebujmy tylko was widzów : )

Linki do kanału you tube i na facebook:

www.facebook.com/K5plus1/

https://www.youtube.com/channel/UCxLZgqri8v-27ImBnayodcg

Edytowano przez k5+1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez FujiwarPrime
      Ostatni Batalion

W czasach gdy niepewność i strach rządzą galaktyką, a Republika nie gwarantuje pewnego bezpieczeństwa, jedyną z niewielu już ostoi sprawiedliwości stał się Ostatni Batalion. Formacja ta została powołana do życia po to, aby każdy mógł zawalczyć o wolny od uciemiężenia kawałek galaktyki wyszarpując go ze szponów nikczemnych Sithów, oraz wypełniając misje najwyższej rangi, dzięki którym losy Republiki staną się bardziej pewne. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiadające mu zadanie, pomoc w wypełnianiu misji i z pewnością przyjazne dusze. Trzon gildii to nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na nowe znajomości, doznania, poczucie humoru, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i obrony słabszych. Zebrani tu ludzie gotowi są stanąć w obronie Republiki i innych zakątków kosmosu ogarniętego korupcją i zepsuciem zasianym przez ciemną stronę mocy.
      Oferujemy:
      - Miłą atmosferę;
      - Team Speak;
      - Koleżeńską pomoc.
      UWAGA
      **TS3: wolvesden.net-speak.pl **
      Serwer: The Progenitor
      Republika: Ostatni Batalion
      Imperium: Szopy Pracze Wymiatacze
      ****Fanpage: https://www.facebook.com/groups/478658182209380/ 9 ****
      >>>> Film promujący gildię 16 <<<<
      Kontakt w grze:
      ******Marchew’a , Jocik , Yuthegreat , Herfliik , Bulkownik , Dirty’dancer , Mirdala , Roody ******
      Albo pytajcie o ludzi z zarządu.
      Więcej informacji będziemy także udzielać pod tematem.
    • Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez MaroCobtaG
      Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCv_BVCcvn-l1L2GLDqxXsxA?view_as=subscriber
      Czym się zajmuję: Podejmowanie różnorodnych wyzwań w grach, ciężkie poziomy trudności.
      Witam, już ponad rok goszczę na naszym polskim YT. Ogrywam różnorakie tytuły gier, jak i na PC, tak i również na PS4. Moją specjalnością są naprawdę wymagające poziomy trudności w grach. Naprawdę lubię wyzwania, staram się aby dana gra byłą czymś więcej niż tylko dennym elementem rozrywki, a stała się prawdziwym wyzwaniem dla danego gracza. Przed powstaniem tego kanału przechodziłem wszystkie gry na wszystkich dostępnych poziomach trudności, żeby docenić pracę twórców, i żeby przygoda z danym tytułem trwałą troszkę więcej niż jednorazowa podróż. To właśnie skłoniło mnie do powstania kanału. Wiele moich znajomych proponowało mi pokazać na tej stronie, więc postanowiłem zaryzykować ;-) Mam mało widzów, a poziomy trudności, z jakimi się zmagam są naprawdę ciężkie, i kosztuję mnie to naprawdę dużo pracy, żeby wytrwać w tym ciężkim  trybie do końca gry. Dlatego miło by mi było żebym chociaż mógł  to robić nie tylko dla siebie ;-) Także dziękuje za uwagę...
      Pozdrawiam, MaroCobraG

• Przez NitroooGRY BuschCraft
      Zapraszam Was do oceny tego filmu badz innych

• Przez Miszel
      Cześć! Chciałbym zaprezentować wam mój nowy kanał o nazwie Miszka  poprzedni miał nazwę Mehow Gamer i miał 850 subskrybcji ale z racji, że miałem przerwe to umarł on śmiercią naturalną dlatego też poszedł do kasacji i zrobiłem coś nowego. Na kanale głównie skupiam się na streamowaniu, które odbywa się przeważnie 3-4 dni w tygodniu w zależności od tego jak stoję z czasem. Kobieta i te sprawy. W dni w które nie ma transmisji na kanał wrzucam odcinki z serii Zagrajmy W. Aktualnie na kanale znajduje się fabuła z Injustice 2 i dopiero co świeżo zaczęte Quantum Break, które swoją drogą jest grą kapitalną. 
      Ale kim ja w ogóle jestem? Cóż, mam na imię Michał i mam 25lat i pochodzę z małej miejscowości w wielkopolsce. Na codzień uwielbiam czytać książki, jeździć na rowerze i biegać. Ostatnio nałogowo oglądałem seriale i żarłem bez opamiętania ale człowiek spasł się jak świniak i trzeba było conieco zmienić  Ogólnie jestem kontaktową osobą i chętnię wchodzę w ciągłą interakcję z czatem. 
      W co gram na streamach?  Od jakiegoś czasu jestem konsolowcem (XBOX ONE X) bo szkoda mi wydawać pieniędzy na komputer dlatego też streamuję konsolowe gry. Na komputerze jedynie mogę ograć PUBG ale na streamach raczej nie planuje grać na PC. Przechodząc do gier to z racji iż do Call of Duty jest trochę czasu (12.10.2018) to pogrywam sobię to w Fallouta 4 ale wkrótce zagości też nowa Forza. Gdy już wyjdzie CoD no to wtedy będzie on na streamach 90% czasu później może uda się ograć nowego Assassina a o reszcie nie chcę pisać bo wiadomo, że plany mogą się zmienić dlatego też podaję pewniaki. 
      No i cóż, to by było chyba na tyle bo nie bardzo wiem co mógłbym jeszcze tu dodać. Link do kanału poniżej pozdrawiam!
      https://www.youtube.com/channel/UCmXt7_ZwV2vmsYetnOPhntA

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik