Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sliski013

Jaki Tablet do 500zł?

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów! Więc przejdźmy do rzeczy mam problem z wyborem Tablet'u by zmieścił w kwocie 500zł i z góry mówię, że raczej tej sumy przekroczyć nie mogę wyjątkowo ewentualnie bym mógł dodać 50zł. Zależy mi głównie o rozdzielczości, Androidzie 4.1 (sądze, że jest to odpowiedni android) oraz by był w miare mocny by nie bylo zcin np podczas jakiegoś rodzaju rozrywki typu gry. Więc czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje ;)

Polecałbym tutaj tablet ANOI Novo 10 HERO.  Można go kupić np. na allegro już za 550zł .   Jak  na tej klasy tablet jest dość mocny, procek dwu rdzeniowy i przyzwoita pamięć. Tak jak chciałeś posiada androida 4.1 Jelly Bean. Do tego wejście mini usb, mini hdmi. Matryca też niczego sobie ( IPS ) 10" i wbudowane 1 gb ramu + kamera 2 mpx !  Jak za tę cenę polecam, bo sam miałem okazje go testować, lekki, szybki i elegancki ;)

ewentualnie overmax, trochę mocniejszy procesor, ale ogólnie pamięć 8gb (też nie mało). Ma on dużo wejść multimedialnych, dwie kamerki, wyświetlacz 10" LED. Troszkę gabarytowo większy, ale trochę mocniejszy (niewiele) cena zbliżona 520zł .  Jeżeli stawiasz na podręczny sprzęt, elegancki i wydajny polecam ANOI, ale jeśli wolisz zabawę z różnymi urządzeniami na raz, multimediami polecam OVERMAXA

Tylko jeśli dysponujesz większą sumą :(  Niestety nawet do 600 zł tablety tej firmy nie są zbyt wyszukane i jest to dość słaba marka. Naprawdę wybrałbym coś z pokroju ANOI, OVERMAXA.  Sprawdź sobie jeszcze GOCLEVERA.

Szkoda, że nie możesz przekroczyć kwoty (dozbierać?) i kupić coś porządniejszego i mieć pewniaka, niż się potem denerwować. Osobiście brałbym ASUS'a Nexus'a 7 16GB, można go dostać już za ok. 800zł.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik