Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Machlak

Słuchawki Sennheiser PC330 problem!

Polecane posty

Witam serdecznie

Mam duży problem z tymi słuchawkami które zakupiłem 2 dni temu, mianowicie nie mogę nigdzie znaleźć do nich sterowników.

Poza tym gdy podłączam je wtykami czyli osobno słuchawki i mikrofon to nie pojawia się żaden komunikat z Windowsa że nowy sprzęt został podłączony, i musze użyć standardowych sterów z mojej katy dźwiękowej.

Posiadam Windows 7 Ultimate x64 bit i pod niego potrzebowałbym sterowniki do powyższych słuchawek.

Proszę o pomoc może ktoś posiada te słuchawki i mógłby sterowniki mi podesłać na maila czy coś.

Pozdrawiam

Stary, doedukuj się trochę.

Tam masz kable mini-jack, analogowe. Podłączasz do adaptera, karty dźwiękowej, która przerabia sygnał analogowy na cyfrowy. To do karty dźwiękowej potrzebujesz sterowników, a nie do słuchawek.

Do słuchawek byś potrzebował jeśli by były na USB, a jeśli dobrze znalazłem na necie informacje o Twoich, to masz właśnie analogowe mini-jack.

Jeśli jeszcze nie masz, to pewnie te zadziałają:

http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Tam ściągasz odpowiednią wersję i instalujesz.

Dokładnie mam analogowe mini-jack sorry ale wogóle nie orientuję się w takich rzeczach ostanie słuchawy co mi padły miałem pod USB i w kompie mi je normalnie wykrywało i instalowałem sterowniki, myślałem ze tu będzie tak samo ;)

a co polecacie z takich tanich do 50-100zł kart dźwiękowych pod USB która by w moim przypadku zlikwidowała lub zmniejszyła znacznie te szumy?

Asus Xonar DG kosztuje ~120zł - niestety jest to karta pod zwykłe pci. Wersja dla pci express - DGX - kosztuje 30zł więcej. Tańszej i sensownej karty nie znam, chyba że interesuje cię rynek wtórny :)

Audiotrak ma całkiem fajne dźwiękówki za niewygórowane pieniądze. Tylko pytanie do czego to ma być? Do laptopa, PC-ta? 

Do peceta, no chyba ze macie sposób na zniwelowanie szumów mikrofonu do minimum bez kupowania żadnej karty dźwiekowej pod USB? Sterowniki do muzyki dzis zaktualizowałem do najnowszych ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik