Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krul

Laptop Dell Inspiron 3537 nie wykrywa karty graficznej AMD Radeon

Polecane posty

Witam!!

Od paru dni mój komputer nie wykrywa zintegrowanej karty graficznej AMD Radeon 8850m (nie ma jej w menadżerze urządzeń oraz gry działają z mniejszą ilością ilością fpsów). Natomiast druga karta (słabsza) to karta Intel Graphics Family . Laptop mam od 2.5 roku i do tej pory nie było żadnego problemu. Próbowałem różnych sposobów od przywracania stanu, odinstalowywania kart graficznych poprzez punkt przywracania oraz instalacji sterowników amd. Instalując stery ze strony della nie napotkałem żadnych problemów (tzn wszystko się zainstalowało) natomiast ze strony amd wyskakuje mi powiadomienie, że nie mam żadnej karty graficznej firmy amd. Co ciekawe jeden raz w menadżerze urządzeń kliknąłem opcję pokaż ukryte sprzęty i wyświetliło mi kartę graficzną amd r9.... (dalej nie pamiętam) wyglądała na nieaktywną i wyświetlała błąd "kod 45". Niestety po restarcie komputera już się nie pojawiła. Zdaję sobie sprawę, że karta mogła się spalić ale nie poczułem zapachu spalenizny ani wewnątrz nie ma takich śladów. Ktoś ma jakąś solucję tego problemu? Jestem nowy tutaj.

Na jakim systemie operacyjnym pracujesz?

Witam!!

Od paru dni mój komputer nie wykrywa zintegrowanej karty graficznej AMD Radeon 8850m 

To jest dedykowana karta graficzna.

Zintegrowana to jest Intel Graphics Family.

Spróbuj zainstalować sterowniki jaki administrator a druga sprawa taka żeby instalować sterowniki w odpowiedniej kolejności tu masz podpowiedz KLIK

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik