Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rofinder

Zmiana szkoły?

Polecane posty

Cześć,siemanko,witam wszystkich,którzy zaglądają teraz w ten temat.
Chciałbym z wami podzielić się moim "problemem".Zacznę,że mam dopiero 16 lat (skończone w tym roku),jestem uczniem 1klasy liceum sportowego i jak pewnie się domyślacie,w takich liceach nie ma większego nacisku na naukę.Jestem ponad 250km od domu rodzinnego,mieszkam w internacie i to jeszcze z ludźmi niezbyt mi odpowiadającymi(chodzi o charakter).Lecz nie o to chodzi,a więc jak wcześniej wspomniałem jestem w ogólniaku.Jedyne czego się nauczyłem będąc na wyjeździe,wstając o 5 rano zasuwając na basen i chodzeniu spać o 21 jest to,że warto spełniać swoje marzenia.W tym sens,że moim marzeniem nie jest bycie mistrzem olimpijskim w mojej dyscyplinie,lecz zaistnienie w świecie e-sportu(tak wiem,nietypowe i może powiecie,że trochę głupie,ale miałem już małe osiągnięcia).Wolałbym również grzebać w komputerze,choć się na tym prawie wcale nie znam,bo wcześniej byłem dosłownie pochłonięty przez gry to niezbyt mnie interesował świat,który mnie otacza.Więc przejdę do sedna.Chciałbym wrócić do siebie i przepisać się do technikum informatycznego oraz próbować swoich sił w esporcie.Więc,jak napisałem wyżej,ktoś z czytających może przeżył technikum informatyczne i mógłby mi powiedzieć z czym zacząć,czego się uczyć,żebym samemu nadrobił pierwsze miesiące? ;)

Jak chcesz się przepisać do innej szkoły, wiesz, że to Cię kręci to co stoi na przeszkodzie. Nie patrz na innych i nie pytaj. Każdy inaczej przyswaja wiedzę. Przepisz się bliżej swojego domu i wchłaniaj wiedzę. Ludzie marnują lata nauki na coś w czym później nie czują się dobrze. Najlepiej robić to co lubisz, więc życzę powodzenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować