Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemo4658

Komputer do gier~5000zł

Polecane posty

Witam chciałbym prosić o pomoc w złożeniu komputera który będzie służył głownie do nowszych produkcji gier np battelfield 1 czy forza horizon 3

Mój budżet to 5000zł ale musi się w nim zmieścić monitor najlepiej 24 cale

Nie posiadam żadnych podzespołów ze starego PC

Sam myślałem nad czymś takim : https://www.morele.net/inventory/info/K9UzAz/

Kiedy będziesz ten zestaw kupował?

Jak widzę procesora nie zamierzasz podkręcać?

No i co z budżetem? W temacie 5000, w koszyku 150 więcej. Ile maksymalnie możesz te 5000 naciągnąć?

Zestaw planuje kupić za około tydzień

Znaczy się w sumie to nie jestem pewny ale wydaje mi się że wolę mieć w tym zestawie mocniejszą kartę graficzną aniżeli podkręcony procesor co o tym myślisz?

Chciałbym zmieścić się w 5000zł ale może być tak do 150zł więcej jeśli trzeba

Znaczy się w sumie to nie jestem pewny ale wydaje mi się że wolę mieć w tym zestawie mocniejszą kartę graficzną aniżeli podkręcony procesor co o tym myślisz?

Jestem takiego samego zdania choć budzet jest spory i starczył by na zestaw pod OC ale w Twoim przypadku trzeba byłoby zrezygnować z czegoś np. monitora bo nie zmieścisz się w zakładanym budzecie.

Wracając do tematu zestawu proponowanego przez Ciebie jest on poprawny i kompatybilny jedynie co mógłbym zaproponować to zmianę zasilacza na nieco solidniejszy np. Corsair CX450M z 5 letnią gwarancją.

Nawet w tym budżecie z monitorem starczyło by to na oc ale niestety kosztem karty graficznej czyli zamiast 1070 musiałaby być to 1060. A w grach raczej więcej da mi mocniejsza karta czyż nie?

A czy 450w to aby na pewno wystarczająco , wydaje mi się że zasilacz ten działał by pod zbyt dużym obciążeniem co myślisz?

A w grach raczej więcej da mi mocniejsza karta czyż nie?

Tak

Zmiana karty graficznej z GTX 1070 na GTX 1060 to słaby biznes kosztem procesora i5 6600k z odblokowanym mnożnikiem który daje mniej wydajności w grach. Z drugiej strony GTX 1070 przy rozdzielczości FHD i 60MHz będzie aż nadto (ale lepiej mieć mocniejszą grafikę takie moje zdanie)

A czy 450w to aby na pewno wystarczająco

Starczy z zapasem GTX 1070 to energooszczędna karta graficzna z tego słynie seria GTX 10 na architekturze Pascal cały zestaw pobierze około 300W więc bez obaw.

Bez większej różnicy, obie płyty są porównywalne.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.
Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego
chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/
to ta usługa.
Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne
chłodzenie na procesor
http://www.morele.net/montaz-komponentow-od-3-elementow-wraz-z-dodatkowym-chlodzeniem-690846/
W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać
O44Y129AC8
i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Blade 16GB
https://www.morele.net/pendrive-sandisk-cruzer-blade-16-gb-001043360000-sdcz50-016g-b35-288752/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A
i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik