Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
artu

Czat Twitcha

Polecane posty

Witam.

To mój pierwszy post na forum i od razu z problemem, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie i pomożecie :)

Chodzi mi oczywiście o czat Twitcha. Chciałabym go jakoś widzieć, aby móc utrzymywać interakcję z widzami [o ile się pojawią :D]. Granie w oknie i odpalenie czatu również w osobnym oknie raczej nie wchodzi w grę, ponieważ głównie gram w CS:GO, więc jest to trochę zbyt dynamiczna rozgrywka na  takie przełączanie. Próbowałam włączyć czat na komórce, ale nawet widok samego czatu zjada mi podczas jednego streama tak dużo danych, że niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Drugi monitor nie wchodzi w grę, bo sytuacja mieszkaniowa sprawia, ze po prostu nie mam na niego miejsca jakkolwiek by nie kombinować. Mam jedynie awaryjnego laptopa, ale tu też jest fail, ponieważ nie mam do niego neta. Jedyny net jakim dysponuję jest ze sticka no i jest on podpięty pod PC. Powiem szczerze, że chciałabym uniknąć sytuacji kupowania routera i stawiania laptopa obok monitora, stąd moje pytanie, bo może jest jakakolwiek inna opcja, o której nie wiem lub najzwyczajniej w świecie ją przeoczyłam. Router ma tą wadę, że musiałabym nie dość, że go kupić to jeszcze zapłacić komuś za jego konfigurację dlatego traktuję to jako rozwiązanie naprawdę ostateczne. A i też laptop zabierze mi już ostatnie wolne miejsce na pseudobiurku, więc komfort grania też spadnie dość mocno.

Trochę się rozpisałam, mam nadzieję, że ktoś dotrwa do końca i albo mnie oświeci w kwestii rozwiązania albo sprowadzi na ziemię :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik