Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Brewcio

Problem z zmianą pliku, jar zamienia się na winrar.

Polecane posty

Witam, mam problem otóż od 2 miesięcy borykam się z problemem że nie mogę otwierać plików które są w jar iż jak je pobieram to pobiera się w winrar... Próbowałem nawet otworz za pomocą i java ale nie mam tam javy. Np pobieram anty cheat do gier ale nie mogę go zainstalować bo on się pobrał w winrar. Proszę o jak najszybszą pomoc to jest dla mnie mega ważne a sam nie umiem tego zrobić.... i powiem jeszcze że komputer miał formata i nadal jest to że pobiera się w winrar.

Nie ma czegoś takiego jak format winrar, jak już to *.rar. W tym wypadku musisz pobrać 7zip albo WinRAR'a żeby wypakowac archiwum. Tam pewnie będzie plik *.jar. Może być natomiast tak, że masz z domysłu ustawione odpalanie jarow w programie winrar, stąd ikonka winrara, wtedy klikasz ppm w tle okna z folderem gdzie jest ten plik, otwórz w wierszu poleceń i wpisujesz "java nazwapliku.jar" aczkolwiek nie wiem co dokładnie ma ten program robić

Lub prawym na plik i otwórz za pomocą programu. Szukasz programu który Cię interesuje, w tym przypadku java i powinno się uruchomić.

Czekaj, czekaj, obydwaj jesteśmy w błędzie, bo @Brewcio nie ma Javy.

W takim razie musisz ściągnąć i zainstalować Javę :failfish:

Próbujesz ale widocznie to Cię przerasta i jeszcze jakieś odzywki. Umiesz odnaleźć jave w zainstalowanych programach? Pisalem uruchom za pomocą i szukasz w swoich programach i ma działać. To samo miałem jak syn chciał uruchomic minecrafta. Byl to plik jar. Jakoś spokojnie dałem radę ale wy młodzi potraficie się tylko pienić zamiast ruszyć głową.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik