Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Twórczość fanów, strefa YT [Głosowanie!]

Poddział YT!  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za tym, aby w nowym poddziale tematy miały być utworzone na nowo?

Polecane posty

Witajcie! :)

Jako, że ostatnim czasem mieliśmy małą rozmową na temat forum - czas ruszyć z kolejnymi zmianami.

Temat ten będzie służył głosowaniu nad pewną sprawą w nowym poddziale w twórczości fanów - "YT", a szczegóły poniżej.

Jak chyba sami widzicie, w tym oto dziale mamy lekką (może trochę większą) zawieruchę z wszelkimi kanałami YT.

Poddział "wideo" powstał dla osób które tworzą intra, przeróbki etc... Z czasem niestety dział ten przestawił się na reklamę swoich kanałów YT. Ludzie tworzyli tematy z reklamą w dziale ogólnym, w poddziale wideo - nie było i ma docelowego miejsca do tego.

Postanowiliśmy wspólnie z administracją wreszcie zrobić z tym porządek.

W niedługim czasie powstanie nowy poddział "YT", gdzie każdy będzie mógł utworzyć temat z reklamą swojego kanału :).

Cały ten poddział będzie posiadał mini regulamin - czyli co ile można podbijać etc...

Teraz mamy problem z wszystkimi Waszymi tematami.

Najłatwiej byłoby wszystkie tematy przenieść do "YT" i mieć święty spokój, jednak mamy małe ale.... Wiele z tych reklam jest już dawno nieaktualne - kanały YT, które zostały porzucone przez twórców.

Moim pomysłem jest zamknąć wszystkie tematy i przenieść je do kosza, dając możliwość innym do nowego założenia (tematu).

Czemu taki pomysł? Otóż chciałbym pozbyć się wszystkich tych nieaktualnych reklam i zostawić/zrobić poddział gdzie będziemy mieć "aktualne oferty" twórców.

Myślę, że nie będzie problemu skopiować/edytować/utworzyć nowy/stary wpis i zrobić z niego nowy dział.

Oczywiście jestem ciekawe Waszego zdania, co sądzicie o pomyśle zrobienia wipe'u :P?

Daję Wam też możliwość głosowania - dla lepszego poglądu :).

Myślę, że jakiś tydzień będzie dobrą datą dla tego tematu :)

Co do czystki, to proponowałbym raczej przenieść do nowego działu kanały, które są co jakiś czas odświeżane (np. mój temat ma z 4k wyświetleń - jak nie lepiej - i co jakiś czas tam wstawiam różne rzeczy, a "reset" statystyk zaburzy mój pogląd na sposób działania tematu). Reszta może iść do kosza, jeśli nic nie było tam zamieszczane np. przez ostatni miesiąc. 

Myślałem nad tym, jednak ktoś może nagle pojawić się z wiadomością "wyjechałem gdzieś, nie miałem czasu" etc...

Głosowanie jest po to, aby wspólnie zdecydować, czy wszystko ląduje w koszu i każdy ma pole do popisu na nowo, czy przenosimy wszystko do działu.

Po to jest ten temat, abyście mogli zagłosować i wyrazić swoją opinię :).

A co do "ilość wyświetleń tematu", w nowym dziale każdy będzie "taki sam", dopiero po chwili zapewne przez ilość wyświetleń(+ datę założenia) - zostaną wybrane perełki na nowo :).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować