Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krapsy

Nowy telefon - pomoc w wyborze

Polecane posty

Witam. Otóż pod koniec września zmieniam telefon, a wpadło mi w oko dośc duzo modeli. Sam srednio sie znam na telefonach, wiec moze natrafie na kogos kto czai baze i doradzi.

A wiec tak, telefony, ktore mi przypasowały to:

• iphone 6s/7 (jak wyjdzie)
  • huawei p8/p9 lite
  • huawei p9
  • xperia x
  • xperia z5
  • htc desire 825
  • htc desire 820
  • asus zenphone 2

Troche sie ich nazbierało. Licze na rady z argumentacją, dzięki.

Z czystym sumieniem mogę polecić tobie Iphona 6s. Z kupnem 7 bym się wstrzymał, bo nie wiadomo co to będzie. Zawsze jest wielkie halo, a co do czego dochodzi, to jest rozczarowanie. 

Sam korzystam z 6s i jestem bardzo zadowolony. Mam go od 2 dnia po premierze i wszystko śmiga. Nie potrzebny był żaden reset, bateria trzyma izi jeden dzień przy ciężkim molestowaniu. Wszystkie aplikacje działają bez zarzutu. Odkąd przesiadłem się z Androida, jestem bardzo zachwycony. Oba systemy mają plusy i minusy, ale jeśli chodzi o płynność i funkcjonowanie aplikacji, to apple wygrywa. Napisz, co chciałbyś zobaczyć lub przeczytać, to z chęcią się rozpiszę, lub zrobię jakiś filmik czy coś :)

Z czystym sumieniem mogę polecić tobie Iphona 6s. Z kupnem 7 bym się wstrzymał, bo nie wiadomo co to będzie. Zawsze jest wielkie halo, a co do czego dochodzi, to jest rozczarowanie. 

Sam korzystam z 6s i jestem bardzo zadowolony. Mam go od 2 dnia po premierze i wszystko śmiga. Nie potrzebny był żaden reset, bateria trzyma izi jeden dzień przy ciężkim molestowaniu. Wszystkie aplikacje działają bez zarzutu. Odkąd przesiadłem się z Androida, jestem bardzo zachwycony. Oba systemy mają plusy i minusy, ale jeśli chodzi o płynność i funkcjonowanie aplikacji, to apple wygrywa. Napisz, co chciałbyś zobaczyć lub przeczytać, to z chęcią się rozpiszę, lub zrobię jakiś filmik czy coś :)

Siostra moja tez ma iphone, lecz chyba samą 6, bez "s". Także mi go poleca, jego design w sumie też mi się podoba. Jakbyś mógł mi wrzucić jakieś randomowe zdjęcie to byłbym wdzięczny. Chyba, ze zdjecie Twojego biurka jest robione iphonem, bardzo dobra jakośc.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować