Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Talibowy

Pikseloza z naklejkami w csgo

Polecane posty

Cześć,

od ostatniej aktualizacji mam problem z wyświetlaniem naklejek w csgo. Albo wyświetla mi się straszna pikseloza (screen pierwszy, tak samo jest czasem gdy mam broń w ręce), a naklejka jest nieczytelna, lub też nie wyświetla mi się w ogóle (screeny 2 i 3). Mogę się tego pozbyć na jeden z dwóch sposobów:
- albo przed każdym uruchomieniem gry sprawdzam spójność plików (wówczas dostaję informację, że wszystkie pliki zostały pomyślnie zweryfikowane, lub że jeden plik został ponownie zainstalowany), ale wystarczy, że zrestartuję cs'a, a problem znowu się pojawia;

- albo używam drugiego sposobu, tj. uruchamiam grę w trybie zgodności z windows 8 (mam 10), ale wtedy strasznie skacze mi ping. 

Usunąłem steama wraz ze wszystkimi grami i zainstalowałem ponownie, przeczyściłem komputer z wirusów (a przynajmniej tak sądzę), zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej (EVGA GeForce GTX 970) i brakuje mi pomysłów, jak to naprawić. Tym bardziej, że od ostatniej aktualizacji mam też mniejszą ilość fpsów w grze (przy wartości fps_max 300 zdarzają się spadki do 100-150 fps, chociaż gdy ustawię tą komendę na 0, mam ponad 300). Nie wiem czy to wina steama, czy win 10, ale jeśli ktoś z Was ma jakieś pomysły co z tym zrobić, to będę wdzięczny. :-)

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Właśnie ja przesiadłem się na Win 10 niedługo przed nowym update'm, więc nie jestem pewien czy problem nie leży rzeczywiście w windowsie. Czy u Ciebie sprawdzenie zgodności plików i uruchomienie gry w trybie zgodności z win 8 też naprawia problem na krótką metę?

Właśnie ja przesiadłem się na Win 10 niedługo przed nowym update'm, więc nie jestem pewien czy problem nie leży rzeczywiście w windowsie. Czy u Ciebie sprawdzenie zgodności plików i uruchomienie gry w trybie zgodności z win 8 też naprawia problem na krótką metę?

Zgodnosc plikow kompletnie nic nie dawala. Tryb zgodnosci nie probowalem.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik