Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rozmo

Czy przyszedl czas na zmiany

Polecane posty

Czesc !

Pewnie na jarock.pl znajdzie sie jakis spec komputerowy i chce sie ciebie spytac czy jak chce grac w najnowsze gry w 60klatkach na sekunde full HD to czy musze cos zmienic w moim komputerze? Moze zmienic karte graficzna ?
Co do karty posiadam palit geforce gtx 780 jetstream 6gb. Wiecej info znajdziecie na mojej sygnaturze oraz w zdjeciach jak robilem test w 3Dmark.

http://i.imgur.com/pc9O2m8.png

http://i.imgur.com/88mr5sZ.png 

Co do karty graficznej myslalem o GTX 1080 ale zauwazylem tez ciekawe oferty starszych kart jak naprzyklad karta od MSI GeForce GTX 980 Ti GAMING 6GB I ciekawi mnie zeby ja kupic. 

Mozecie mi cos doradzic ?

Tu masz sprzet :
Procesor: Intel Core i7-4790k 4.00GHz | Karta graficzna: Palit Geforce GTX 780 Jetstream 6GB | SSD:Samsung SSD 840 EVO 250GB HDD: 1000GB | RAM: 32GB 2133MHz | Karta Dzwiekowa: Sound Blaster Z-series | Obudowa: CORSAIR GRAPHITE SERIES™ 780T FULL TOWER CASE
Jak chcesz cos wiecej to napisz co.

Budzet to powiedzmy 7589.84 zloty ale na gowienka to powiedzmy dam 2023.96 ale moze byc wiecej ...  I czy sie oplaca MSI GeForce GTX 980 Ti GAMING 6GB ?

Ja sie slabo znam na tych nowych komputerach i tym bardziej przy nowych kartach wiec jesli sie znasz to czy mozesz dac liste lub co ty bys zrobil jak bys chcial zamienic karte  Palit Geforce GTX 780 Jetstream 6GB na lepszy model najlepiej zaczynajac od 900 w gore.

No pacze na te GTX 1080 i teraz zostaje wybrac jaki model no dobra poczytam jeszcze co o nich pisza i jakis kurde bedzie trzeba wybrac. Dzieki

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik