Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
taZa

g2a.com Użyty Klucz

Polecane posty

Witajcie, mam pytanie czy ktoś z was zakupił grę na g2a i dostał już użyty kod, jeśli tak to jak wyglądało to z waszej strony?

Niestety ja tak miałem, kupiłem 5 sierpnia Overwatcha i dostałem kod użyty, kontaktowałem się z ich pomocą. Ok poprosili mnie żebym napisał do supportu battle.net żeby wysłali mi kiedy dokładnie kod został użyty, okazało się że kod użyto 20 lipca, tak więc wiadomo ja go nie użyłem. Mówili mi że z g2a shield będę czekał 3 dni i zastanawiam się czy tak będzie i czy wgl dostanę ten kluczyk. Powiem że kupiłem od sprzedawcy który miał tam te 100% i dość sporo sprzedanych rzeczy, w większości Owerwatch.

Witajcie, mam pytanie czy ktoś z was zakupił grę na g2a i dostał już użyty kod, jeśli tak to jak wyglądało to z waszej strony?

Niestety ja tak miałem, kupiłem 5 sierpnia Overwatcha i dostałem kod użyty, kontaktowałem się z ich pomocą. Ok poprosili mnie żebym napisał do supportu battle.net żeby wysłali mi kiedy dokładnie kod został użyty, okazało się że kod użyto 20 lipca, tak więc wiadomo ja go nie użyłem. Mówili mi że z g2a shield będę czekał 3 dni i zastanawiam się czy tak będzie i czy wgl dostanę ten kluczyk. Powiem że kupiłem od sprzedawcy który miał tam te 100% i dość sporo sprzedanych rzeczy, w większości Owerwatch.

Jeśli kupowałeś grę z włączonym shieldem, to masz 100% pewność, że G2A szybko powinno sprawę załatwić :).

Wyślij im jedynie informacje o jakie Cię prosili i poczekaj na kluczyk  i.... zapewne jakiś "bonus" za problem :P

Jak kupowalem jedna gre na G2A to klucz nie pasowal to mi pomoc techniczna inny wyslala tego samego dnia. Jak znow mi sie tak stalo to kazali mi sie skontaktowac ze sprzedajacym  klucza. Obie wersje bez shield. 

Witaj !

Jeśli taka sytuacja miałe miejsce, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym dziełem support podając adres email użyty do złożenia zamówienia jaki i numer zamówienia (zaczynający się na 8*************). Nasi specjaliści czekają na Pańską wiadomość pod adresem [email protected]

Z naszej strony możemy zagwarantować szybkie zajęcie się tą sprawą i jak najszybsze jej rozwiązanie.

Pozdrawiam,

Jake

G2A Team

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik